Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Real sa Nišave said:

Racunajte i na mene za Lučane 

Inace, na ivici noža na istoku. Mislim da ce vrlo brzo da ispadne zešće sranje na nekoj od buducih utakmica. 

Mislim da ipak i Meraklije i Grobari u Nisu mnogo vise mrze Delije... s razlogom. Ne treba nam to nikako. Prolazi nazalost vreme kad su svi nekako bili opusteniji...

Link to comment

I šta sad...za mene nema mesto u limuzinu za Lučani ? Pa, ako mi je kad dobijam opklade, a vi ne realizujete iste. A taman sam hteo da vam kažem koji će rezultat da bude kod prazilukovići :happy:

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Rumpel ce vodi i nekakvog Dusana...jbm li ga, ce se prebrojavamo do subote ;)

Ma ko j..e tog Dušana...ostao mi dužan pivo u Surdulicu. Rumpel može....

Link to comment
37 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

i da, iskoristio bih prostor da pozdravim druga livadskog za sirenje defetizma i dezinformacija

Da ga pljugas druze Rumpele :)

 

20NN.jpg

Link to comment

GOLMAN RADNIČKOG ZA HS: Momci iz TV Partizan su me gađali delovima stolica!

 

Quote

Naime, kako nam je rečeno iz više izvora, nakon jedne šanse koju su imali „crno-beli“, a nakon odlične intervencije Borivoja Ristića u znak negodovanja gost u Partizanovoj loži bacioo je otvorenu flašicu vode. Flašica je u padu pogodila mališana koji je sedeo ispod lože, a u padu takođe isprskala i nekoliko navijača koji su ustali i negodovali na taj čin.

Iako je Željko Pantić na Jutjub kanalu Partizan TV objavio da su „Namerno postavljeni ekstremni navijači Radničkog ispod lože delegacije FK Partizan“. Snimak koji su objavili jasno govori drugačije. Na snimku se mogu videti i deca i penzioneri, ali nigde „ekstremisti“. Pored verbalnih delikata, jedini greh vidljiv na ovom snimku jeste gađanje člana uprave FK Partizan kesicom semenki.

 

Link to comment
Mislim da ipak i Meraklije i Grobari u Nisu mnogo vise mrze Delije... s razlogom. Ne treba nam to nikako. Prolazi nazalost vreme kad su svi nekako bili opusteniji...

A razlog je...?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...