Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Imao je Mazic po par gresaka na obe strane, ali sam ubedjen da nije imao nameru da ih napravi, kada neko ima nameru lako se provali..

Trebalo je i da svira penal, trebalo je i da iskljuci Miletica od bitnijih gresaka.

Link to comment

Kako je lepo za oko kad se igra preko krila, kad ima puno centarsuteva ili suteva posle ulaza prema 16... samo da zadrze motiv i bice super sezona. Kup bi nam lego...uh. Podigo bi grad na noge.

Edited by W.F.C.
Link to comment

ako sad ne odemo kod prazilukovici, ne znam ka cemo .. nikad nisam bio u lucani a pecenjare na svaki korak !

 

1 minute ago, W.F.C. said:

Sta napisao, mrzi me da citam unazad

 

namestena tekma, lalat ne dolazi na utakmicu, nemoj se nadate ... a posto znam da lista sad forum, neke se ocita i lepo prizna ... ko bata stojkovic u balkanskoga spijuna 

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

ako sad ne odemo kod prazilukovici, ne znam ka cemo .. nikad nisam bio u lucani a pecenjare na svaki korak !

 

 

 

 

Ako ne sakupim za u moja kola, racunaj me za tvoja :D

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Ako ne sakupim za u moja kola, racunaj me za tvoja :D

 a, ne ne

oce dusan jedared u zivotu ko covek da ode na gostovanje, da me zajebete vise s taj volan ! sedim iskljucivo na zadnjem sedistu sledecu subotu

Link to comment

Racunajte i na mene za Lučane 

Inace, na ivici noža na istoku. Mislim da ce vrlo brzo da ispadne zešće sranje na nekoj od buducih utakmica. 

Edited by Real sa Nišave
Link to comment
9 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 a, ne ne

oce dusan jedared u zivotu ko covek da ode na gostovanje, da me zajebete vise s taj volan ! sedim iskljucivo na zadnjem sedistu sledecu subotu

 Још кад Кец опали Бијело дугме, :wub:

Link to comment

Jebaga namestena...

 

Ceo put je idealan za pecenje, od Stopanju pa redom... prvo carapanski podgojeni, masniji, pa sumadijski kvalitetniji... ja bi do Cacka verovatno bio obeznanjen od prasecinu i tecni derivati. Dobre kafanice na magistrali, etno style. Ceo put Cacak Uzice se takoreci obnavlja ali do skretanja za Lucane ima samo jedan semafor trenutno, u toku sam... dobro inace rodio kupus u taj kraj, dobra godina. Nema ga pacovce da napise koju u zadnje vreme od izgradnju aerodrom u Cacak i obnovu Ladjevci kad vec mi necemo da budemo drzavni aerodrom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...