Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Sve ste rekli.

Caki i Drina mladici. Drina na drogama.

Najslabiji deo tima bekovi. Ne samo veceras.

Stanisavljevic jeste poklonio loptu a nasi se potrudili da mu se obije o glavu. Stane iscimao Drincu jer krenuo da pokrije pa stao i ovaj nije imao vremena da istrci.

Drugi gol necu da komentarisem. Pad koncentracije.

 

Link to comment

Колико знам на Карађорђу је забрањен улаз гостујућим навијачима са обележијима клуба на западну и источну трибину..?Битно да код нас на сред истока може да седи нека фракција са комплет заставама и барјацима и ником ништа. Ако наставе да се деле мораће по Србији да се граде додатне трибине само да све фракције могу да стану на стадион, ко јебе друге љубитеље фудбала :isuse:

Link to comment

Steta sto ih ne dokrajcismo na vreme, bili su zreli. Manje vise ste sve rekli, samo moram jos jednom i ja da pohvalim Drinu. Ne znam kolko ga (i da li) Toncev placa, ali je svakako malo u odnosu na njegov ucinak.

 

P.S. Ne znam jos koliko dugo FSS ima ugovor sa Arenom, ali bi tu olos voleo da sklone sto je pre moguce sa bilo cega sto ima veze sa nasim fudbalom. Dovoljno je jadan i bez njih.

Edited by Dali_man
Link to comment

Jbg....trebalo bi momcima dati podršku u Lučanima. Inače, do zimske pauze, imamo realne šanse da se odlepimo od Prtzna....nama posle Lučana slede utakmice sa ekipama iz "donjeg doma",, njima Čuka, Napredak, Voša..

Link to comment

Procita ga ludi Stojke za onu kiflu iz slobodnjaka sa strane, ali stvarno odlicno sutira to Drinca. Caki sjajan ali ima taj korak vise kod situacije za sut, mogao je i drugi gol da ne udje zamalo, a trebao je da ga da kad su ga izblokirali. Razocaran sam i ja posle 2:0 bodom, ali opet veci mi je utisak da smo odigrali bas prsa u prsa, bez respekta kao ranije. Vratice se, videcete...

Link to comment

Zameram sebi to što sam napravio takve zamene, iako su bile prinudne i te dve izmene su napravile greške. Ali, to je fudbal. Sa pravom smo na pozicijama na kojima jesmo. Ne mogu da budem zadovoljan jer smo vodili 2:0 i tada ne smete da dozvolite protivniku da se vrati, mada je 2:0 najgori rezultat

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Zameram sebi to što sam napravio takve zamene, iako su bile prinudne i te dve izmene su napravile greške. Ali, to je fudbal. Sa pravom smo na pozicijama na kojima jesmo. Ne mogu da budem zadovoljan jer smo vodili 2:0 i tada ne smete da dozvolite protivniku da se vrati, mada je 2:0 najgori rezultat

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Bar je priznao...

Rumpele ostavio si me na cedilu da branim sredinu istoka od raznih frakcija, iako sam te uredno pozvao sa sve Kapetanom...

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Bar je priznao...

Rumpele ostavio si me na cedilu da branim sredinu istoka od raznih frakcija, iako sam te uredno pozvao sa sve Kapetanom...

 

Нама изнад главе седели они горе на терасу, мука беше :puke:

Link to comment

Apropo lalatovih izmena, sve tri su mu bile ofanzivne i to kod 2:0 tj. napadaca za napadaca, krila za krila. Steta sto Mrka nema malo vise znanja inace bi ih unakazili na kontre. Jbg. nije mogao da zna da ce Stanisavljevic da nas ujebe.

Link to comment
 
Bar je priznao...
Rumpele ostavio si me na cedilu da branim sredinu istoka od raznih frakcija, iako sam te uredno pozvao sa sve Kapetanom...
Decko je na ivici, agresivan i krajnje incidentan. Mudro sam se napravio blesav a sreća da je on malo prigluv pa te nije čuo ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Decko je na ivici, agresivan i krajnje incidentan. Mudro sam se napravio blesav a sreća da je on malo prigluv pa te nije čuo ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Bas nam takvi trebali :D:D

Link to comment
jel bio penal?
Reklo bi se da je ... Ali ko smo mi da dovodimo u pitanje odluke lika koji duvao finale lš ... Bio na par metara odatle. Ja bi licno vise voleo da ga je svirao, kmecanje prebacuje 130 dB
Btw, ne zna se ko ga vise psovao, dal mi na stadionu Il vi kraj TV...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...