Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Prvi gol nama kriv stanislav izgubio loptu. Za drugi najgori na ovoj tekmi stankovic. Mrka zali boze. Naravno nikad u zivotu nismo sacuvali 2:0 pa sto bi i veceras. Reporteru zelim sve najgore.

Link to comment
22 minutes ago, Vatrogasni Dom said:

Prvi gol nama kriv stanislav izgubio loptu. Za drugi najgori na ovoj tekmi stankovic. Mrka zali boze. Naravno nikad u zivotu nismo sacuvali 2:0 pa sto bi i veceras. Reporteru zelim sve najgore.

Za drugi gol je kriv najpre Todorovski koji je pokvario ofsajd...

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Realno, nije trebao Lalatović da mijenja Ranđelovića, utakmica se idealno otvarala za njega, a i do tada je bio među boljima.

opalac, eve ga b92

dobro dosao

elem, da u pravu si totalno, prelomni trenutak utakmice

 

lalate, jedi govna

 

prike predremao od kad je uso u ofsajd

treci go isparvno ponisten

Link to comment
40 minutes ago, Cash said:

Svaka vam cast,poslednji put sam vas gledao kad smo vas u maju 2017 razmontirali 3:0. Veliki korak u odnosu na ono sto sam gledao prosle godine.

 

Ovo je istina, hvala ..

Link to comment

Kakvo majstorsko istrčavanja Cakija kod drugog gola. Mislim pre svega na pretrčavanje ispred Šćekića i tako je dao vremena Ranđeloviću da lepo razmisli šta će dalje. Bravo i za Lakija koji je bio nesebičan. I šteta je što Caki nije brže reagovao u 93. minutu.

Link to comment

Сад одморити екипу психички, ово остаје иза нас, следи тешко гостовање где треба ићи на 3 бода као и на свим осталим утакмицама.

Link to comment

Izgubljeni bodovi na dušu Lalatovića. Najslabija karika u timu uz Mrku i Staneta. Totalno nerezonsko izbacivanje Ranđelovića u trenucima kada je nadolazio za 3-0.

Link to comment

Напсовасмо Мрку (по обичају), а он направи сам себи добру шансу када је Стојковић одбранио, даде лопту на главу Прикету код офсајда и пусти пас Цакију када је изблокиран у зауставном времену.

Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

Напсовасмо Мрку (по обичају), а он направи сам себи добру шансу када је Стојковић одбранио, даде лопту на главу Прикету код офсајда и пусти пас Цакију када је изблокиран у зауставном времену.

i promasi loptu kad zamalo primismo gol  :D

Link to comment

Bio neko na zapadu, cini se dobra tuca ispala bas u vreme kad smo primali drugi gol...? I zapad i loza...

I na istoku bilo napeto sve vreme, na ivici incidenta! Jebale ih 6 frakcije navijaca, preizmesano, konfuzno, psovanje, prozivanje, katastrofa!

Utakmica.... sta reci, cak nisam ni toliko razocaran, sto rece neko pokazali smo prilican upgrade, malo se previse povukli...i da im Stanisavljevic ne pokloni onu loptu ne bi ga dali do prekosutra... Cakiju, Drincicu i Todorovskom kapa dole! Grbicu takodje jedna od boljih utakmica, kao sto sam i pricao, njemu trebaju ekipe koje ce da nas napadnu jer mu treba prostor, dok kada igramo protiv ekipa koje se brane prilicno je beskoristan. Slazem se sa vama da Lazar nije smeo da bude menjan. Mislim da ga je menjao jer mu je celavi Miletic (najopasniji igrac Partizana veceras) pobegao par puta, aliiiii kako smo zamenili Lazara one je bezao jos vise jbg....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...