Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Procitao, na mestu je lik, samo da nastavi s dobrim odbranama, sutra mu je vatreno krstenje, prvo jace gostovanje. Trebalo bi do Vojvodine da se oporave i Zile i Bulajic.

Arena 1 18h definitivno. Koj gu nema nek faca strimovi, samo da izvucemo bod, ovaj tri...

Edited by W.F.C.
Link to comment
Quote

Banković je takođe bio nezgodan. Van terena pravi laf, ali kada počne utakmica on uskače u tilt i ne poznaje nikoga. Igrali smo sa Radničkim na Koševu, on me je ganjao po celom terenu. Vređa, psuje, udara... Ja ga pitam u jednom trenutku 'znaš li da čitaš', on kaže 'da', ja mu pokažem rukom na semafor, 'e, pa čitaj gore šta piše'. A tamo, 4:2 za Sarajevo, Husref Musemić, dva komada", govorio je sa osmehom.

"Njemu mrak na oči, pa krene još više da bije".

:laugh:

http://mondo.rs/a1128524/Kolumne/Nesa-Petrovic/Husref-Musemic-intervju-za-Mondo-o-Piksiju-Deji-Milanu-Panatinaikosu.html

 

Link to comment
9 hours ago, Constantin said:

Dovedomo li nekog u smiraj prelaznoga roka....svi su bili aktivni, a mi ?

Isekli nam krila otpuštanjem sportskog. Aškovski je trebao da sleti na poziciji Staneta i još jedan ozbiljan veznjak. Sve je stopirano odlaskom Mareta.

Link to comment
8 minutes ago, Real sa Nišave said:

Isekli nam krila otpuštanjem sportskog. Aškovski je trebao da sleti na poziciji Staneta i još jedan ozbiljan veznjak. Sve je stopirano odlaskom Mareta.

Reale ima li nekog logicnog objasnjenja zasto je Mare smenjen?

Neka pretpostavka ?

Link to comment
19 RISTIĆ Borivoje (G)    
06 PANKOV Radovan    
08 TODOROVSKI Aleksandar    
09 MRKIĆ Marko    
15 CRNOMARKOVIĆ Đorđe    
17 HASKIĆ Nermin    
18 GRBIĆ Petar    
20 DRINČIĆ Nikola    
28 NOMA Riota    
33 STANKOVIĆ Nikola    
90 NIKODIJEVIĆ Slađan
 
12 BULAJIĆ Ivan (G)    
11 STANISAVLJEVIĆ Aleksandar    
14 BONDARENKO Taras    
24 JOVANOVIĆ Aleksandar    
30 BABIĆ Siniša    
77 RANĐELOVIĆ Lazar    
98 DAMNJANOVIĆ Uroš
 
Varatio se Mrka!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...