Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Vatrogasni Dom said:

Nije tema kvalitet, vec namera da se nanese steta.

 

dobro, znaci u Nisu stadionu vecu stetu prave domaci od gostujucih navijaca

Link to comment
1 minute ago, Vatrogasni Dom said:

Vazi.

 

ne znam dal vazi il ne vazi, ali ako je ovo sto dalivoje napisao tacno, a proverljivo je melodicno lako, ja nemam komentar

Link to comment

Protiv Makabija bile uvijene u celofan. Jos im samo masnica falila. Opet ne verujem da je meraklijama bila namera da ih lome, ali kvalitet + bolenje paje za imovinu...

Edited by Dali_man
Link to comment

Mnogo je polomljeno i na jugu, nisam ni ja verovao dok nisam seo tu u blizini na jednoj utakmici prosle sezone... Mislim da smo gubili od Spartaka, prolece proslo, i blizu mene decko od nervoze lagano lomi stolicu ispred sebe. Kretenski.

Link to comment

Dobro jutro, ali izgleda da nase sugradjane mami misao, " neka nemojmo stetiti naseg sampiona™ "...

Edited by Vatrogasni Dom
Link to comment
Dobro jutro, ali izgleda da nase sugradjane mami misao, " neka nemojmo stetiti naseg sampiona[emoji769] "...
Jebaga, tebe ako te zulja, ja kvo ću ti..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Vatrogasni Dom said:

Dobro jutro, ali izgleda da nase sugradjane mami misao, " neka nemojmo stetiti naseg sampiona™ "...

Sećam se i ja kad su cigani lomili, u pravu si. I to jedni bili na Zapadu u kafez, drugi na jugu, a treći na Istoku. Jednom ciganu na poluvreme žandarmerci skinuše i gaće na ogradu. 

Link to comment

Nisu samo stolice u pitanju....ako se sećate, bilo je polomljenih lavaboa, pisoara, portala.....Štetočine...s obe strane brda.

A sećam se (beše i Rumpi tada) na "Rajku" prskaju stolice vodom pre nego što uđu Meraklije na Jug stadiona....morrre, treba to ...

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Interesantni tvitovi večeras kruže netom....evo jednog interesantnog i poprilično očekivanog:

 

GZItBkz.jpg

Ja pre neki dan procitah naslov  na nekom portalu koji je glasio otprilike "Hoce li zvezda i partizan zajedno u kvalifikacije za ligu sampiona?"

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Ja pre neki dan procitah naslov  na nekom portalu koji je glasio otprilike "Hoce li zvezda i partizan zajedno u kvalifikacije za ligu sampiona?"

 

Ma pusti "plaćenike"...ovo je opservacija jednog objektivnog navijača ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...