Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

12 minutes ago, Constantin said:

Pa sad...nije isto kad ti uguravaju menadžerskog igrača koji nije obično drvo i šurakovog svastičića...sas dve leve noge. Uopšteno, onako spominjem.

Podseti me na vozača™ i zelju da pika protiv zvijezde....:frust::isuse:

Link to comment
1 minute ago, Vatrogasni Dom said:

Podseti me na vozača™ i zelju da pika protiv zvijezde....:frust::isuse:

Taj je bar omirisao travu kakogod. Ionako su utakmice protiv Zvezde revijalnog karaktera. Seti se onog Gaja, turcina...

Link to comment

Mare...Rastavcu ne može niko ništa da zabrani i ne samo Rastavcu. Da nije on sam hteo od toga ne bi bilo ništa....jel se slažeš s amnom ili ne :)

Link to comment
52 minutes ago, Constantin said:

Mare...Rastavcu ne može niko ništa da zabrani i ne samo Rastavcu. Da nije on sam hteo od toga ne bi bilo ništa....jel se slažeš s amnom ili ne :)

Mozda :)

 

Link to comment

Pazite ovako... Ova vodenica ima 7 kamenova. U svakom kamenu ima po 4 litre. Jedna litra nosi 7 dana. Ukupno ima 28 litri, 29 vlasnika. To su ti dramovi.

Link to comment

Ispadose, hehe...e moj Rajko, primi ga iz penala. Tolka muka celo leto i sjebu te Norvezani osnovani pre 10 godina. Inace trenutni drzavni koeficijent je 4,3 i povecava se jos, tako da bi najverovatnije bili nosioci i u drugom kolu na zrebu sledeceg leta ako se plasiramo za Europu...

Link to comment

Za adekvatnu lovu svi ce otici :)

nego, opari se fuTbalski ponos nase napacene drzave, zna li ko dal su prestonicari platili gomilu oni polomljenih stolica na severu nase svetinje Caira? Inace na svom stadionu su postavili i nove stolice na severu i jugu, poodavno.

Edited by Vatrogasni Dom
Link to comment
55 minutes ago, Vatrogasni Dom said:

Za adekvatnu lovu svi ce otici :)

nego, opari se fuTbalski ponos nase napacene drzave, zna li ko dal su prestonicari platili gomilu oni polomljenih stolica na severu nase svetinje Caira? Inace na svom stadionu su postavili i nove stolice na severu i jugu, poodavno.

Vise su ovi nasi ispolomili na jugu nego prestonicari na sever. Mada, kvalitet stolica je reda velicine golo govno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...