Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, levi said:

 

pa eto svakom rečenicom ih braniš, da im je Radnički jedina priča, iako na svakoj utakmici stoje njihove zastave sa nacističkim simbolima

 

znči ne  da imaju i drugu priču, nego ne može da bude gora

Dobro levi, dosadan si vise, ponavljas istu pricu a neces da shvatis na sta ti ukazujemo.

Prvo Meraklije su starije od svih tih podgrupa. Drugo ako petsto ljudi navija i zovu se Meraklije kao sto su navijaci, simpatizeri Napretka Carapani, ako dodje neka grupica, postavi zastavu i nazove se kako god i proglase se da su i oni navijaci Radnickog oni su svakako Meraklije. Meraklije su i Nislije. Niski merak .... poznati po meraku....

Ne vidim tvoju poentu da ti njih nazoves Meraklijama a da mi sad treba da se distanciramo od njih tj da se odreknemo istorije, nasledja nekog i da sebe ne oslovljavamo tim nazivom. Oni navijaju i niko im ne brani. Kad kazem niko to znaci ni milicija ni bezbednjaci... Ne mogu ja da im zabranim da plate kartu ili da udju sa drugim navijackim grupama bez karte i da navijaju. Evo ja otvoreno kazem da nisam neonacista ali sem te zastave ne vidim nikakvo delovanje na stadionu. Sto neko rece, mozda oni deluju i verovatno deluju cim su se udruzili i javno se kompromituju ali ja ne znam ni gde ni kako.

Pobunio sam se u cetvrtak zbog povika na tamnoputog igraca koji je jedva docekao da se uvredi ali ajde to je druga prica. I to nisu bili ovi o kojima pricamo a prvi su trebali ako zagovaraju tako nesto ali ne, oni su pevali pesme o klubu. Pobunio bih se da vidim da neko maltretira nekog pa bilo koje da je boje i ne samo to i zivotinju neko da maltretira a kamo li ljude. Svaku necivilizovanu radnju ne podrzavam i najostrije osudjujem.

I sta sad ??? Ja opet sa ovim mojim stavom ne mogu nikako da uticem ni na koga da navija kada mu milicija i oni koji treba da se brinu o tome dozvoljavaju da to radi.

Vise necu sa tobom da se upustam u bilo kakvu polemiku ovog tipa jer ako sad nisi shvatio to znaci da ne zelis da shvatis. Ostalo cu shvatiti kao tvoje provociranje jer nisi glup a zasto neke stvari radis to ces vise sebi morati da objasnis, nekada ...

Link to comment

Da je bg imun na to pa ajde...nego on u svom komsiluku ima radovce i frakciju grobara, ali on ne napada njih vec ide 230 km juzno do Nisa gde je to najveci problem. E sad dal su mu sugradjani braca i istomisljenici ne znam jer ih ne napada ili su im ovi nasi konkurencija? Kad resis svoje dvoriste mozes doci u nase.

Link to comment
2 hours ago, Redrooster said:

Da je bg imun na to pa ajde...nego on u svom komsiluku ima radovce i frakciju grobara, ali on ne napada njih vec ide 230 km juzno do Nisa gde je to najveci problem. E sad dal su mu sugradjani braca i istomisljenici ne znam jer ih ne napada ili su im ovi nasi konkurencija? Kad resis svoje dvoriste mozes doci u nase.

 

ne, ne moram ništa prvo, mogu vaše kad hoću

 

možeš i ti u  naše, kad god na topicu fk partizan i fk rad budu pričali bajke kako su im navijači sjajni. jel pošteno?

Link to comment
21 minutes ago, levi said:

 

ne, ne moram ništa prvo, mogu vaše kad hoću

 

možeš i ti u  naše, kad god na topicu fk partizan i fk rad budu pričali bajke kako su im navijači sjajni. jel pošteno?

Nije posteno jer iskrivljujes sliku o cemu sam ti pisao u prethodnom postu. Mlatis praznu slamu ovde i ne znas gde bijes. Nit imas resenje, niti pa mozes iz tvoje iskrivljene perspektive da ga vidis. Ti si jedan obican provokator i neces ti nista, niti mozes. Pisi si ti slobodno ovde i leci traume a mozda povremeno nekog i iznerviras pa eto dodatnog zadovoljstva za tebe.

Link to comment

Inace odradili smo posao. Vranjanci mnogo losi. Suraka me neprijatno iznenadio. CM ga pretrcao u punom sprintu ko da je ovaj setao.

Losi su bili Aksentijevic, Micic a posebno Noma. Dve stopostotne sanse nije realizovao iz sesnaesterca tako sto je promasio citav fudbal a ova druga je za prepricavanje sa dva metra. Skroz je ispao iz ritma i trebace mu vremena ako ne ode da udje u formu.

Randjelovic, Haskic i Stanisavljevic odlicni. Grbic ni tam ni vam. Ko da nije imao motivacije. Zasija pa usere. Ipak i takav je bio opasan, pretio... On je zahvalan igrac i kad slabije igra.

Stankovic dobar ali ni jedan centarsut nije ubacio. Svidja mi se jer je poceo brzo da razmislja, odigrava brzo, agilniji je, bolje se postavlja, bolje prati igru i koncentrisan je bio skoro ili ti celu utakmicu.

CM :smiley_hail:  i Pankov :smiley_hail::smiley_hail:

Zile nastrada bezveze i zelim mu brz oporavak. Steta bi bila da se sad u ovakvoj formi odvoji od terena. Ne steta nego katastrofa i za nas i za njega.

Bulajic ima bas dobru figuru za golmana. Delovao je sigurno i odradio posao do kraja.

Link to comment

Pa sve redje uspe da iznervira nekog, nismo na drvetu rasli. Videsmo ponovo Recka, videsmo cuvenog Zahariju Suraku Ganca, nemaju srece s rasporedom na pocetku ali ovo MTS na dresovima obecava, nema brige... Otimase se Mrka i Nikodijevic za loptu kod penal, izgleda mora uvaljamo ovog Nikodijevica pa nista nismo uradili ako ne bude prvi strelac lige. Treci smo, anyway, neka tu i ostanemo na kraju sto se mene tice. Zabavnija je igra pod Lalatkom ako nista drugo, dinamicnije je i ide se preko krila i centarsuteva, ne samo kroz sredinu i to ce mi biti motiv da redovnije pratim nego prosle godine. Mozemo opet do Evrope.

Link to comment
16 minutes ago, levi said:

kakvo rešenje? nemam rešenje ni za naše retarde, pa se ne pravim da ne postoje, kao vi za vaše

Postoje ali niko ih ne dira, ni drzava niti bilo ko. Oni nisu predstavnici Meraklija vec su Meraklije svi simpatizeri kluba. Nislije obicno i zovu Meraklije kao sto su Krusevljani Carapani.

Jel ti to jasno bate ??? Eno procitaj moj post sto sam ti pisao ako nisi. I sta ti sad nije jasno? Neka grupa koljaca petlova pocne da navija za Napredak i da se vise niko ne zove Carapan? Koje te muci? Jel to?

Ja nisam ni znao dok se upravo ti i ja nismo zapricali pre par meseci da postoji tako nesto na stadionu. Vido sam da pise "Odred" ali to su navijaci pa stavljaju sta hoce. Nisu me nicim naterali da pomislim drugacije. Beli Krstic je nas najbolji biser. Neko ko je trebao da zameni Piksija na Cairu. Neko ko je imao strahovitu nesrecu da pogine od udara groma na terenu. I kad pevaju Beli Krstic, pevam i ja ali u cast tog coveka, oca i supruga. Peva ceo stadion. Ova grupa mozda peva belom krstu, znaci ta grupa a ostali pevaju nasem igracu. Ali eto video sam da postoje i ne pravim se da ne vidim. Vidim. Vide i svi ovde. Eto postoje. I opet te pitam sta hoces? Znas li?

Imamo mi jos dve, tri grupe tih navijaca sto organizovano pevaju sem ovih. Nekad peva ceo stadion. I..... U cemu je problem ?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Малопре потанко на Арени претресоше први гол Звезде пРотив нас од прошле недеље, дотакоше се и неких нових правила на која су се и овде многи позивали да нам објасне како није био офсајд... Но, испостави се, обрни окрени, да је био чист офсајд, и шта сад?

 

Битна победа вечерас, много тешка утакмица после Макабија. Требали смо раније да је преломимо али тако је како је, ја задовољан. Била и нека лепа публика, слабије сам имао концентрацију пола другог полувремена :wub:

 

Муња јебем ли га више шта игра, ја не разумем. Мрка скроз прсо и насео на пцовање са трибина, дете...

Link to comment

Mrka i Munja... jebem li ga, i ja kazem :rolleyes:

Nego tempo je takav da je jedino bitno da se skupljaju bodovi, prevazisli smo ispadanje iz Europu veceras i sad da se nagazi i Vozdovac u petak, hvala Areni sto nam prenosi utakmice sa Caira umesto gostovanja jer smo minimatiksi.

Link to comment

Велика штета за Живковића, изгледа је озбиљна повреда задње ложе, не знам ко ће да нам буде замена за резервног голмана.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...