Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Zile - Todorovski, Crnomarkovic, Bondarenko, Cirkovic - Leka, Caki, Aca, Mrka, Randjelovic - Haskic (Nikodijevic)

 

Otprilike ga ovako nekako cenim za danas 

Link to comment

Mislim da će teško biti zadržati Ranđelovića. Šanse su minimalne..."večiti" su mu zagolicali maštu i tu je već više od 50% priče završeno. Nije bitno dal' će da igra za kiki-riki i godinu dana da greje klupu, makar otišao na "kaljenje" u Sopot ili Teleoptik....odeeee. I glavni će bude u selO...igrao za Zvezdu/Partizan...(a statistika kaže 3 prijteljske i 2 Kup utakmice po 7 minuta). Ne kažem da je to priča i sa Ranđom, ali prismrđuje mi na to.... Više nam vredi u timu, nego para koje će se uzNu....ali keš + % od sledeće prodaje svašta može da izvalja.

Ivica i Lalat znaju najbolje da li im treba  ili će ga se odreći...

 

Zna li ko kako je stanje povrede Babića...?

Link to comment

Kao da Lalatko malo luta sa startnom postavom, isprobava jos uvek... On si zna. Steta ako ode Randjelovic, nismo ga ni videli takoreci, ne valja to. Za sad Pankov i Haskic definitivno pojacanja koja prave razliku uocljivu. Bice zanimljivo veceras, ovo sto smo igrali je sve razliciito po snazi protivnika bilo, Makabi, Zvezda, Gzira, Proleter, da vidimo veceras jednu tipicnu JSL utakmicu s Recka :)

Link to comment

Sta znam, nek je i 1:0, evo Cuka se vec odlepio na vrhu. U principu dobro je krenulo sto se drugih konurenata tice, Vosa se opet muci recimo. Spartak promenjiv, Napredak kazu Krusevljani da ne sme zbog Miskovica nesto vise, ne znam ko bi tu jos mogo da nas ugrozi za vrh.

Link to comment
3 hours ago, Redrooster said:

Odgovor tebi i leviju. Svako od nas je imao skinere u srednju skolu. Furaju svoj fazon. Odeca, friz. Kao punkeri. Sto se ovih nasih tice, sve ih poznajem. Nisu svi sledbenici te ideologije. Nikad mi niko od njih nije nametao na bilo kakav nacin tu pricu. Na Cairu je Radnicki jedina tema. Sta oni rade nezavisno od utakmica ne interesuje ni mene a ni nikog od vas. Ne branim nikog samo kazem da to nije tema na tekmama. Pre ce neki selac sa drugih tribina da vice, banana i uuuuu.

 

o jebemu, kako onda izgleda kad ih braniš 

:mellow:

Link to comment
18 minutes ago, levi said:

 

o jebemu, kako onda izgleda kad ih braniš 

:mellow:

Kazi mi kako ih branim kad i ne poznajem tu pricu niti su me ikada sa njom smarali???? Niti sam cuo da na stadionu nekog smaraju???

Hocu samo da naznacim da je na stadionu Radnicki jedina prica.

Edited by Redrooster
Link to comment
5 hours ago, fetboj said:

Malo je falilo da bude tuce na jugu sa rasistima. Verovatno se culo u prenosu kad su se drali onom crncu kad je bio do kornera na jugu. Dosta ljudi se okrenulo ka njima i rekli im da prestanu sa majmunskim urlicima al dzabe. Ovi umesto da se pokriju krenuli su na nekog decka al sva sreca pa se on povuko. Mogla je opsta tuca da izbije. 

Mogao bi Real sa Nisave da kaze ljudima u klubu da povedu racuna malo ko im sve dolazi na tribinu. Toncev se pravi lud, ne verujem da ne zna koliko rasista ima na tribini.

Pored mnogih i ja sam pokusao da im kazem da mogu da kazne klub zbog toga. Na nesrecu krenuli na onog decka. Najgori je bio onaj mislim najstariji. Mislis razuman, covek u godinama a ono huligan. Nasrce da se bije, kako sme neko nesto da mu kaze? Nisam mogao da verujem koliko su isfrustrirani i jadni.

Inace nisu oni rasisti samo im je to fazon. Ljudi se zezaju. Prave majmunske povike jer tako im lepo i zanimljivo. To sto mogu da ojade klub za sve pare koje su zaradili igranjem u kvalifikacijama njima nije ni na kraj pameti.

Zato treba da se upozore celnici kluba na ovakve ispade. Tamo je bilo majki sa decom, devojcica, starijih ljudi... Nesme se dozvoliti da ovakve scene i ovakvo ponasanje odbija navijace. Jako ruzna scena i verujem da ce mnogi da se razmisle da li ce oni doci na stadion a kamo li da dovedu decu.

Jedan milicajac na svaki ulaz ili neki bezbednjak ili neko trece resenje. Niko nije reagovao i ljudi su mogli da izlome glave i tada bi neko verovatno dosao da konstatuje da je bila tuca. Ovo treba ozbiljno da se shvati i da se sa ovim ne sprda.

Hvala fetboj sto si me podsetio, hteo sam iste veceri da pisem ali posetio me stari prijatelj Alchajmer ;)

 

Link to comment
51 minutes ago, Redrooster said:

Kazi mi kako ih branim kad i ne poznajem tu pricu niti su me ikada sa njom smarali???? Niti sam cuo da na stadionu nekog smaraju???

Hocu samo da naznacim da je na stadionu Radnicki jedina prica.

 

pa eto svakom rečenicom ih braniš, da im je Radnički jedina priča, iako na svakoj utakmici stoje njihove zastave sa nacističkim simbolima

 

znči ne  da imaju i drugu priču, nego ne može da bude gora

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...