Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Captain_Darling said:

Malo je falilo da bude tuce na jugu sa rasistima. Verovatno se culo u prenosu kad su se drali onom crncu kad je bio do kornera na jugu. Dosta ljudi se okrenulo ka njima i rekli im da prestanu sa majmunskim urlicima al dzabe. Ovi umesto da se pokriju krenuli su na nekog decka al sva sreca pa se on povuko. Mogla je opsta tuca da izbije. 

Mogao bi Real sa Nisave da kaze ljudima u klubu da povedu racuna malo ko im sve dolazi na tribinu. Toncev se pravi lud, ne verujem da ne zna koliko rasista ima na tribini.

Link to comment

Odgovor tebi i leviju. Svako od nas je imao skinere u srednju skolu. Furaju svoj fazon. Odeca, friz. Kao punkeri. Sto se ovih nasih tice, sve ih poznajem. Nisu svi sledbenici te ideologije. Nikad mi niko od njih nije nametao na bilo kakav nacin tu pricu. Na Cairu je Radnicki jedina tema. Sta oni rade nezavisno od utakmica ne interesuje ni mene a ni nikog od vas. Ne branim nikog samo kazem da to nije tema na tekmama. Pre ce neki selac sa drugih tribina da vice, banana i uuuuu.

Link to comment

Tacno se zna ko su i uvek to rade. Ne mislim na odred belog nego na ove iznad njih, trecepozivci ili kako se vec zovu. Kada im neko kaze da prestanu oni krenu na njega i teraju ga sa tribine. To se sve desava ali ajde da se pravimo ludi i da ih pustimo da rastu. Bilo ih je 5,6 pre godinu dve sad protiv makabija tridesetak. Polako dobijaju na snazi i vec misle da mogu da teraju ljude sa tribine. Ali neka, aj da ih pustimo da dodju do brojke od stotinak clanova pa onda da se bavimo njima.

Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

cek i ja da napisem neku od nacisti

 

koj li ce lalat sastav da izvede na megdan recku ...

NAjjači....plus trećepozivci na tribini ;)

Link to comment

Мени је болесно да било који Србин проналази себе у наци идеологији, колико је наших сународника страдало од руке нациста... Могу са Левијем да се не сложим око милион ствари али око овога морам, такве групе треба искоренити и са трибина и са улица.

 

Сасатав не могу ни да предвидим, страх ме је да се Лалат не прерачуна па изведе доста слабу екипу а мислим да је Динамо бољи од Пролетера.

Link to comment
4 minutes ago, Captain_Darling said:

Сасатав не могу ни да предвидим, страх ме је да се Лалат не прерачуна па изведе доста слабу екипу а мислим да је Динамо бољи од Пролетера.

Mi nemamo dosta slabiju ekipu :fantom:

Link to comment
21 minutes ago, Captain_Darling said:

Мени је болесно да било који Србин проналази себе у наци идеологији, колико је наших сународника страдало од руке нациста... Могу са Левијем да се не сложим око милион ствари али око овога морам, такве групе треба искоренити и са трибина и са улица.

 

Сасатав не могу ни да предвидим, страх ме је да се Лалат не прерачуна па изведе доста слабу екипу а мислим да је Динамо бољи од Пролетера.

Ja mislim da je Dinamo slabiji od Proletera. Za naci ideologiju se slažem s tobom, jedino što mislim da levi pokušava da da malo poviše generalizuje celu priču jer Meraklije nisu to što on želi da predstavi. Za iskorrenjivanje ZA + onaj profa iza vas na istoku...

Link to comment

Било би лепо видети Апостоловића дуже на терену, надам се да Лалат рачуна на њега и да ће ова сезона бити његова. Исто то и мислим за Ранђеловића ако успемо да га задржимо...

 

Шта је са Номом на крају? Муња је тотално затепан, Лека можда данас у саставу као и Слађан у шпицу...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...