Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, Real sa Nišave said:

Koliko sam skapirao SD danas, na cigane sa istim timom kao protiv Proletera, da bi sačuvali Munju i kompaniju za revanš.

Kaže Mare imamo mnogo jak tim za našu ligu, ali i da je juče više očekivao od klinaca. "Treba ih istrpeti polusezonu, i onda posle zimskih priprema biće top"

Koliko god da sam subjektivan i navijacki gledam na stvari, ne mogu da se otmem utisku da imamo drugi najjaci tim u ligi, i to ubedljivo. Kad su nama Aca i Caki "druga postava"...

 

 

Link to comment

gazda na Makabi je gazda na WalMart i na nekakvu smesnu gradjevinsku kompaniju u Kanadu, Novici ne moz pljune pod prozor, Nais nikad nece dobije

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Nemamo mi para za ovo planinarenje, Mare ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Njama, njama sam mi zao :)

Link to comment
2 hours ago, ackonish said:

Meni je ovo sjajna pesma! 

Odakle li izvukoste ovo, postoji vec cetiri, pet godina i sad se pojavi odjednom kao nova. Izgleda dobio konacno pare Pera.

Link to comment

Fudbalski klub Radnički je jedan od najpoznatijih brendova Niša i juga Srbije. Ukoliko ste mladi, ambiciozni i imate želju za usavršavanjem, pozivamo Vas da se priključite timu mladih, kreativnih ljudi sa kojima ćete podeliti nove ideje i entuzijazam, uz učešće u staranju evropskog Radničkog.

Usled povećanog obima posla raspisujemo konkurs za sledeća radna mesta:



1) pravnik

2) ekonomista

3) marketinški stručnjak i

4) sekretarica.



Molimo Vas da vaše biografije pošaljete na adresu kluba: 9. Brigade, Stadion “Čair” sa naznakom za FK Radnički ili na mejl:konkurs.radnicki.nis@gmail.com

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...