Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Рутинска победа са другим тимом, још су и клинци добили пуно простора за игру...

Link to comment

Stvarno...zbog čega se igralo 100 minuta u Surdulici (po Sofascoru).... ?

 

Pod hitno nam treba još jedan LB ...(dosadan sam, ali...) Ćirković ne može da odgovori zahtevima ni SL, a da ne pričamo za nešto ozbiljnije.

Ranđelović dobar i treba ozbiljno računati na njega.

Žao mi je što nije bilo 4:0, a bilo je rrealno i moglo je još i vše...pa da zasednemo na prvo mesto ;)

KAo što rekoh prošle godine....ove sezone mi i zvezda u borbi za titulu :rolleyes:

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Stvarno...zbog čega se igralo 100 minuta u Surdulici (po Sofascoru).... ?

 

Pod hitno nam treba još jedan LB ...(dosadan sam, ali...) Ćirković ne može da odgovori zahtevima ni SL, a da ne pričamo za nešto ozbiljnije.

Ranđelović dobar i treba ozbiljno računati na njega.

Žao mi je što nije bilo 4:0, a bilo je rrealno i moglo je još i vše...pa da zasednemo na prvo mesto ;)

KAo što rekoh prošle godine....ove sezone mi i zvezda u borbi za titulu :rolleyes:

+ 1

Nema decko snage za iole ozbiljnije duele. Mora da poradi na masi, al ajde, mlad je decko. Drago mi je da se Apostol vratio asistencijom (cini mi se da je bio on).

Nije mi se svidela opustenost i neozbiljnost u drugom poluvremenu, al, jebes ga kad smo dosli u situaciju da rutiniramo bilo koga u JSl, i to sa drugim timom.

 

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

+ 1

Nema decko snage za iole ozbiljnije duele. Mora da poradi na masi, al ajde, mlad je decko. Drago mi je da se Apostol vratio asistencijom (cini mi se da je bio on).

Nije mi se svidela opustenost i neozbiljnost u drugom poluvremenu, al, jebes ga kad smo dosli u situaciju da rutiniramo bilo koga u JSl, i to sa drugim timom.

 

Učestvovao je u akciji, ali je asistent bio Ranđelović kod trećeg gola, ako na to misliš...

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Učestvovao je u akciji, ali je asistent bio Ranđelović kod trećeg gola, ako na to misliš...

Na to, ne mog da se setim tacno kako bese tekla akcija.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Na to, ne mog da se setim tacno kako bese tekla akcija.

Iz našeg 16 je krenula kontra. Caki je mirno izbacio do Apostola, on visoko nekako na desno do Ranđelovića, a ovaj dijagonalom na suprotnu stranu našao Nikodijevića...

Imao je i Apostol jednu solo-akciju, ali je bilo bolje da je dao na levo (od mene gledano) Ranđeloviću koji je bio sam nego što je šutirao....

Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

...i mislim da gol koji smo primili je malko sumljiv ..

 

Ne da je sumnjiv nego smo ga pustili 100 %, iz ko zna kog razloga!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...