Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Inace meni utisak veceri je da je smor da se utakmica gleda sa zapada kada je lalatovic tvoj trener....ich to vise nema draz :D

 

Drugi utisak je da Aleksa ne pokazuje ama bas nikakav napredak... kad ima loptu spetlja se sa njom, kad je nema beskoristan je u defanzivi... Za Cirkovica se slazem, u napadu je cak i ok, imao jako dobar sut jedan, ali u defanzivi...

Link to comment

Nikodijevic pozitivno iznenadjenje... gol levom, gol desnom, stvarno lepo, i ne samo golovi, vec i borbenost, uklizavanja....

Link to comment

Preterao sam sa ovim da smo pustili gol, na snimku ne deluje tako kao sto mi se ucinilo na terenu... 

 

Inace mislim da zbog vremena , tj kise nije bilo bar jos ovoliko ljudi...

Link to comment
8 minutes ago, Dali_man said:

Jel se mene cini da smo igrali sa dva spica (Mrka i Nikodijevic) a da se Aca ubacivao iz sredine ka desnom krilu?

Da zavaramo Telavivćani... ;)

Link to comment

Kod treceg gola mislim da je Aleksa trebao da pokrije Cirkovica a on se setka.

Mrkic, Cirkovic, Aleksa, Randjelovic, Apostol niko preko 21u god.

Randjelovic se istice. Sta znaci kaljenje u prvu ligu. Da nadjemo jos neki klub i da posaljemo jos nekog igraca a ne da dajemo sansu po dva minuta svaku petu utakmicu pa se pitamo gde je talenat.

Ova trojica ako budu igrala u Dinamo bice najbolji potez ikada. Jednog da dobijemo za sledecu bice premija.

Mrka se budi napokon. Ima jos uvek neke bubice i nelogicnosti ali je na pravom putu.

Fali Babic, fali jedan strasno brz i jos jedan bek, Cirkovica ne treba baciti u vatru da ne pregori. Polusezonu da se ubacuje ovako kao ovu utakmicu pa od zime da se proceni da li moze ili mu treba jos vremena. Ljutili se ili ne Stane ne moze da odigra 37 utakmica u ligi plus jos par u kupu i ove cetri minimum. Ima da se raspadne. Da ne pominjem zute kartone i druge stvari koje moze da ga sprece. Treba jedan dobar levi bek i da dele minute a i da ima konkurenciju.

Ne znam kako sada cenite igru Cakija? Mislim da se pokazalo kao odlican potez sto smo ga zadrzali. Ima motiva i igra odlicno. Mozda je i bitnije to sto on ima prostora za jos bolje igre. Kljucan igrac za ovakve utakmice kada igramo sa dosta decice. Lepo on to povezuje.

Zivkovic brani jos bolje nego prosle godine. Jako siguran a i ne dize mi se zeludac kada ostane sam jedan na jedan. Cini mi se da je pun samopouzdanja i jako motivisan.

Aleksa odigrao celu tekmu u kojoj smo dominirali. Bez obzira na greskice ipak je odigrao jako dobru utakmicu i za njegove godine i za njegovu poziciju koja je jako odgovorna.

Sad pocinju muske utakmice i bilo bi lepo da jednu od naredne dve resimo u svoju korist. To bi zacementiralo ovaj utisak koji smo stekli do sada o igri i svemu jer jedno je Proleter i Gzira a drugo Maccabi i Zvezda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...