Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Quote

понела ме атмосфера… Само сам показао технику и да нисам заборавио да играм фудбал. Ја сам и даље у пуном тренингу, радим са мојим играчима, трчим по 10 километара дневно и једноставно ме у том тренутку понело

:laugh:

Link to comment
Quote

„Teško je definisati osećaj kada znaš da je čitava stvar sa našim fudbalom pogrešna već u svom korenu. To što je Radnički danas izašao na evropsku klupsku scenu rezultat je političke odluke da se ojača naš klub, da ne bude više u senci Zvezde, Partizana i Vojvodine već da ponovo postane ravnopravan takmac. Na žalost, kada znaš da drugačiji recept za uspeh ne postoji, onda prihvataš pravila igre i koliko god ti bilo nelagodno, ipak se raduješ – raduješ se ne zbog onoga što je u klubu danas već zbog onoga što to ime, grb i boje za tebe predstavljaju.

Niš kao evropski fudbalski grad posle 35 godina

Edited by Dali_man
Link to comment

Za klub, za grad, za slavu... to je cesto Milovan Obradovic izgovarao svih ovih godina kad je pricao o slavnim danima... Videlo se sinoc sta to u praksi znaci.

 

Icepismo i Rijeku, poceli se pojavljuju stari snimci polako

 

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

"Iskreno, iznenadio sam se ovacijama sa istoka. Ja sam takav kakav jesam, živim za klub koji vodim, živim za navijače, za igrače, živim da pobedim."

Xexe

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Izžonglira covek pred celim stadionom i sudijama i napravi facu "nisam ja"

 

Pa ono

 

Lalalalalalateeeeeeeeeee[emoji23][emoji23][emoji23]65b2bef670136ad85cd8c67e9dc9d0e1.jpg&key=e05d49e83cdb980dcd6def16aefeda7ea75b3b2bb644b8633e8b1cc1666175e6

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...