Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

 
da li je realno da postoji ovako retardiran lik?
Ko pixi b, ču li sta rece nA kzš

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Redrooster said:

Kakve su ubice pankov, grbic, haskic i todorovski, a bogme i crnomarkovic. A zamislite da su uigrani....

Još ove prve utakmice najteže....šta li će radimo "na tamo" kad se uigramo ;)

Link to comment
33 minutes ago, Constantin said:

Još ove prve utakmice najteže....šta li će radimo "na tamo" kad se uigramo ;)

Lele stra me vata hahaha...

Link to comment

Lalat uprskao sa postavkom igre u prvom. Kad smo se vratili na formaciju koja se uigravala vecim delom priprema mi smo krenuli da igramo.

Mislim da mogu tako da se izrazim i da kazem da su igraci bili zrtve takve postavke igre. Mogli smo da primimo neki gol iz korne ili otpatka i da udjemo u nervozu. Sreca pa nismo i sreca pa Pankov nadskoci onog visokog tamnoputog za glavu.

U drugom su svi podigli nivo igre jer su prepoznali gradivo.

Grbic startan i jak. Kada pusti korak i stekne pola koraka prednosti tesko ga je ispratiti. Same fizicke predispozicije mu garantuju status pojacanja plus sve ostalo. Ume da zagradi, skoci, poveze akciju, zavrne loptu. Plasio sam se kako ce da odigra jer sam ocekivao bunker Maltezana ali ako ne koristi brzinu moze snagu, skok. Moze da se koristi na razne nacine. Pravi profil za englesku Premier ligu.

Haskic ima nos da se nadje u gol sansi, dobro pratio igru, dobra realizacija.

Stanisavljevic sve vise dize formu. Sporo od dolaska ali bitno da dize. :) Slazem se da je mozda njegova najbolja partija od dolaska.

Mrkic poslusao savet Lalatovica da udje ispred igraca i dao gol. Znaci nije samo on kriv za slabu formu. Bice Mrka tip-top, njegova brzina mnogo znaci.....

Micic dobio najtezi zadatak. Nije imao ledja pa nije bio onaj igrac iz prosle sezone jer tu mora da se odigra bez greske. Ipak nije da ih nije imao i zbog jedne takve igrac nam dobi zuti...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Noma moze bolje. Ume da povuce loptu ali jos uvek posle njegovog dobrog poteza ili dva ocekujem neku gresku. Nekako mi sa tribina jos uvek deluje nesigurno. Videcu kakav ce utisak biti kada odgledam utakmicu preko ytuba.

Zadnja linija odradila posao. U prvom su se mucili sa njihovim centrom jer su uspevali da prebace teziste na nasu polovinu a on da se zagradi u sesnaest. Kada smo ga oterali od gola u drugom bio je bezopasan ili manje opasan. Imamo brzu zadnju liniju nego prosle godine a i pouzdaniju. Pankov jak u duelu a Crnomarkovicu samo jos to treba i jos neka utakmica u nogama. Bekovi odradili posao. Dobicemo na brzini i probojnosti kada se vrati Aksentijevic.

Moram da odgledam tekmu jos jednom pa da vidim da li cu nesto da vidim drugacije.

Imamo ekipu za vrh tabele, nadam se i publika da ce da se vrati.

Nikodijevica necu da komentarisem jer su u prvom svi bili losiji nego u drugom. On i Haskic mislim da nisu dobra kombinacija osim za bunker protivnika. Mozda je to Lalat i ocekivao ali muljo, nisu dosli da se brane pa ga zajebali.

Kada bi se vratio Pavkov, kada bi dosao levi bek sa napadackim karakteristikama uz oporavljenog Babica koji moze jos da ubrza igru kao i Aksentijevic mislim da bi mogli da se nadamo velikim stvarima.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja bih, iz moje vizure, Nomu i Munju zamenio u deskripciji. Po meni.....Munja je pravio greške dok je noma bio sigurniji, presecao lopte-napade...

A gde smo i kakvi smo....će vidimo prvo u revanš. Prvo da budemo bogatiji za to iskustvo, a onda teži protivnik...

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ja bih, iz moje vizure, Nomu i Munju zamenio u deskripciji. Po meni.....Munja je pravio greške dok je noma bio sigurniji, presecao lopte-napade...

A gde smo i kakvi smo....će vidimo prvo u revanš. Prvo da budemo bogatiji za to iskustvo, a onda teži protivnik...

Noma ume debelo da zabrlja tako da im pa ja ne bih menjao mesto. Ima faze kad ne zna pas da ubode. Micic se bolje gradi i teze gubi loptu.

Ne znam kakvo je vase misljenj o igri bekova u napadu? Meni se cini da su trebali vise da se ponavljaju u napadu obzirom da smo prelazili u odbranu sa tri igraca, stoperi i Micic.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ja bih, iz moje vizure, Nomu i Munju zamenio u deskripciji. Po meni.....Munja je pravio greške dok je noma bio sigurniji, presecao lopte-napade...

A gde smo i kakvi smo....će vidimo prvo u revanš. Prvo da budemo bogatiji za to iskustvo, a onda teži protivnik...

+1 Dok vecina u prvo poluvreme nije znala de bije, Noma nam je drzao sredinu i bio najopasniji u napadu. U drugo je sve leglo kako treba sto se tice igre celog tima.

 

Na stranu sto je Terza reko za Pavkova da pozajmice vise ne dolaze u obzir, mislim da njegovo dovodjenje nije potrebno. Nit moze zajedno sa Haskica u startnoj postavi, nit je jedan od njih dvojice za klupu.

 

Nego, ste videli kako Pankov ripa? Decko ima strasan odraz. Znacice nam puno kod prekida.

Edited by Dali_man
Link to comment
24 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Sto Meraklije istakle zastavu Finske ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Meni ovo lici na avion ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...