Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

23 minutes ago, BlackGeorge said:

Man of the mach po meni.

+1

jos samo da podsetimo da je on trenutno izgleda zamena jednom svetozaru markovicu :facepalm:

 

btw, spanac pocinje sve manje da mi se svidja.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Ted said:

odmakli smo već dva kola a nema "saopštenja" ni sa jedne strane....ili sam nešto propustio?

 

 

 

Mir je potrajao do drugog kola, red je da se fudbalska Srbija vrati onome što najbolje zna – saopštenjima. Prvo je potpisao potpredsednik Partizana Vladimir Vuletić, koji je Antića podsetio da je još 2006. godine u Nemačkoj bio osumnjičen – ne i osuđen - za nameštanje nižerazrednih mečeva. Vuletićevo saopštenje prenosimo u celosti.
Groteskno i nepojmljivo deluje izjava Dragana Antića, trenera vranjanskog Dinama, kojom je lamentirao nad zlehudom sudbinom svog kluba primivši gol u 82. minutu. Široki osmeh koji mu je zatitrao na licu nakon viskog poraza u prvom kolu (od Crvene zvezde, prim. aut.) pretvorio se u bolnu grimasu usled nešto nižeg poraza u drugom kolu, uprkos herojskom otporu ležećih igrača tokom utakmice u Surdiulici.

Ovaj čovek koji je pred utakmicu prvog kola svom protivniku javno poručio da ne brine za rezultat, da odmara igrače za svog rivala u evropskim kvalifikacijama, a i FK Partizan ih takođe igra, sebi je dao slobodu da govori o broju igrača koje FK Partizan koristi u utakmici po svim propisima FSS.

Kada bi malo više brinuo o propisima i regularnostima, prisetio bi se da je još pre 12 godina u Nemačkoj bio osumnjičen da je učestvovao u lažiranju i nedozvoljenom klađenju u tamošnjim nižim ligama.

Ta okolnost, i to u vreme kada FSS menja odredbe Disciplinskog pravilnika na insistiranje UEFA u slučajevima nelojalnog klađenja, kao i ove dve nadobudno izjavljene recke, ukazuju da bi član IO zadužen za regularnost takmičenja zajedno sa Discplinskom komisijom morao da reaguje po službenoj dužnosti.

Tako će se ponajbolje dokazati da u Vranje nema laganje“, poručio je Vuletić.

Link to comment

Komsije se verovatno više neće javljati saopštenjima i raspravom sa Partizanom. A i zašto bi se cimali i raspravljali? Sve im se ispunjava što zele, pala im sekira u med.

A Partizan sad treba da ratuje saopštenjima sa ostalom JSL boranijom. 

Link to comment

dobro, znaci seljo nije osudjen, pa mu se sa te strane nema sta prigovoriti. bar formalno.

nego, kad je skupstina? hoce li biti povjesna?

Link to comment

Ehhh bre Tede, što se praviš naivan? :rolleyes:

 

Šta to može epohalno da se desi na toj skupštini? Jedina neka promena recimo da se ovog puta služi Red Label umesto Jack Daniels-a.

Link to comment

ja sam se nadao nekoj dramatici....npr. kolektivna ostavka.....zajebancije oko kvoruma.....suze....priznanje krivice....javno pokajanje....tuča neka, gadjanje stolicama i flasama.....trovanje uzeglim cevapima.....preuzimanje vlasti od prikrivene opozicije.....kupovina mandata....prekid pa nastavak u sitne sate.....neizvesnost do kraja

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

tvoja procena ili neki insajd info

bivši član skupštine

 

 

a ovo za batu rekli upravo na tv

Link to comment
36 minutes ago, Ted said:

ja sam se nadao nekoj dramatici....npr. kolektivna ostavka.....zajebancije oko kvoruma.....suze....priznanje krivice....javno pokajanje....tuča neka, gadjanje stolicama i flasama.....trovanje uzeglim cevapima.....preuzimanje vlasti od prikrivene opozicije.....kupovina mandata....prekid pa nastavak u sitne sate.....neizvesnost do kraja

ili panike i unezverenosti predsedavajuceg u momentu kada skapira kako mu je nestao mobilni telefon...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...