Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

odmakli smo već dva kola a nema "saopštenja" ni sa jedne strane....ili sam nešto propustio?

ako ode Ozegovic ko ostaje u napadu osim Rikarda? za Nikolica je konstatovano da nije napadac, nakon sto smo ga doveli. Jovanovic nije ni registrovan.

nije da zazivam ostanak Ozegovica ali je nemoguce da cemo igrati sezonu sa jednim u napadu.

e, da, ovaj seljober Recko, jel to lik koji je osudjivan za namestanje nekih tekmi po dijsapori ili sam pogreano razumeo. ako jeste, kako je moguce da uopste ima bilo kakvu funkciju.

 

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

On ‎25‎.‎7‎.‎2018‎. at 20:01, mozzer said:

Davno, 2004.mi je ortak rekao da bi Srbija procvetala da se uvede zvanicna zakonska provizija od 10posto. Ovako se uzima daleko vise. 

 

A inace siguran sam da Vucelic vec pravi kombinaciju sa Crnim Bikom za nastavak kad away ova uprava propadne i sportski sektor. Win win za njega i sina koji je 90-ih studirao u Svajcarskoj dok smo mi cekali poziv vojne murije i, naravno lose-lose za fkp. Mislkm nadoknadice to oni kao posle malo sa fratelovim i slicnim parama...

 

Sto se tice tvog izvanrednog predloga ima li tu mesta za neke kineze kao manjinsko-vecinske vlasnike?

 

 

pri čemu se juče videlo da se mw51 zaista trudi na terenu. to što je vrljav nikom ništa

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

e, da, ovaj seljober Recko, jel to lik koji je osudjivan za namestanje nekih tekmi po dijsapori ili sam pogreano razumeo. ako jeste, kako je moguce da uopste ima bilo kakvu funkciju.

 

Pa moguce je. Srbija 2018. Ne postoji granica sramote, korupcije i blama. Proci ce i njihovo...

 

Pohvale juce za celavog Miletu (i kosati nije bio los). BTW - no Soumah - no football :) Salim se malo naravno...

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Da li je bio ofsajd kod gola? Zamrznuti sliku na 2:12... U prvi mah deluje sumnjivo ali su ipak bili u liniji.

Dodirnula je lopta nekog iz odbrane, a to vidimo da nije ofsajd, tj. nije u slučaju kad se radi o vučićevom klubu. Ovde možda i jeste.

Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

Da, odbila se od igrača Dinama dalje prema petercu. To ne bi trebalo da bude ofsajd.

Ali, nije rečeno. Vidiš da je igrač Dinama blokirao rukom šut Gomeša ka golu, pa to nije penal.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 

Da li je bio ofsajd kod gola? Zamrznuti sliku na 2:12... U prvi mah deluje sumnjivo ali su ipak bili u liniji.

derbiji balkan bukovice i big bula su real barsa za ovo

Link to comment
51 minutes ago, Goranz said:

Još je igrao i rukom i udario glavom golmana.

jel ga udario glavom u lakat, ili u kopačku?

Link to comment

Kako promaši ono Spanac na 0:25 snimka nije mi jasno. Traljavo i nespretno za nekog ko je završio Barsinu školu, bez obzira što je stoper.Odlična asistencija glavom celavog btw, on je asistirao i kod gola. Man of the mach po meni.

Ožegović se jeste trudio, dao i gol ali to nepotrebno padanje mu stalno kvari utisak. Ne treba mu to.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...