Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Mi kad menjamo trenera apollo odmah izbaci 10 fotografija, a vi nemate pojma šta biste, nabrajate random imena, improvizacija

Hehe evo ga apollo

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Ko je Kruška?

- Ma tako mi ovde zovemo Đukića. Kruška ili Krule. Kad je bio mali, bio je puniji, imao je buckaste obraze, pa su ga zbog toga zvali Kruška, a onda od toga Krule. 

Link to comment

Ahahahahaha

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2978628-djukic-preziveo-jos-jednu-smenu-partizan-doneo-odluku-posle-vaznog-sastanka

 

:rolf:

 

Očekivao sam ovo. Pa kukaju da nemaju para jer su odneli sve Vučiću, kako onda da plate pola miliona evra koliko bi mu otprilike dugovali kada bi raskinuli ugovor.

Ovako je super, cool, pravimo se ludi, navijači mogu do ujutro da viču uprava napolje/Djukicu odlazi ali konkretno ne mogu ništa da urade.

Osim da gledaju kako nas ovi SNS skakavci dodatno ukanaljuju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

Ahahahahaha

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2978628-djukic-preziveo-jos-jednu-smenu-partizan-doneo-odluku-posle-vaznog-sastanka

 

:rolf:

 

Očekivao sam ovo. Pa kukaju da nemaju para jer su odneli sve Vučiću, kako onda da plate pola miliona evra koliko bi mu otprilike dugovali kada bi raskinuli ugovor.

Ovako je super, cool, pravimo se ludi, navijači mogu do ujutro da viču uprava napolje/Djukicu odlazi ali konkretno ne mogu ništa da urade.

Osim da gledaju kako nas ovi SNS skakavci dodatno ukanaljuju.

+ milijardu. A nema ko da se pobuni u upravi jer su svi ucenjeni i potplaceni. Mozda i zastraseni. Isto vazi za navijacke grupe. Srbija 2018.

 

A inace ovo sada meni bar postaje stvarno zabavno... lakse mi je tako da gledam...

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

A nema ko da se pobuni u upravi jer su svi ucenjeni i potplaceni. Mozda i zastraseni. Isto vazi za navijacke grupe.

suza suzu stize, ne znam koga mi je zalije: vucele&co ili navijackih grupa onih drugih krimosa...

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima da ga smene posle vranjanaca

Neće .

Bez obzira na rezultat. Možemo i petardu da primimo ali čovek neće podneti ostavku. To je valjda jasno. On NECE podneti ostavku i to je to.

A SNS skakavci neće da mu daju otkaz jer moraju da mu isplate oko 500k.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...