Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

23 hours ago, mozzer said:

Pa to kazem... ajde razumem kako se radi i posluje u Srbiji i provizije i ugradjivanje i sve, ali nakon takvih priliva i takve godine da neko, ukljucujuci i novinare, spomene da u Klubu nemaju sada love... previse je za normalnu inteligenciju... Srbaritza raspad

 

Bilo bi normalno, kako smo pisali, da je dug pao na oko 10m.... a umesto toga oni su pominjali neke ranije obaveze i kosture i rekli da je dug oko 13m... na APR-u su izasli bilansi za 2017., ako se ne varam po prvi put uradjena revizija od strane neke ozbiljnije revizorske kuce (BDO), tamo stoji da su ukupne fin.obaveze oko 20m, a kada se odbiju fin.potrazivanja oko 14-15m... 

 

Jako mi je sumnjivo i ovo oko prodaja (kao i koliko su platili za Sumu, tu se neko debelo ugradio), za Tawambu da se dobije samo 1.3m... debelo ugradjivanje... ali kazem, ovo je za mene stvarno crvena linija da kazu posle svega da nemaju para... znaci da su u potpunosti, ponovo posle Djruica koji nije u zatvoru, opljackali FKP... ne znam dokle jbt vise....

čekaj nije ti bila sumnjiva uprava kada su nas u decembru 2016 izbacili iz evrope, za narednu sezonu, zbog zaostalih dugova, svega par meseci nakon što je legla uplata iz uefa od nekih 7 ili 8 milki :D

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, gone fishing said:

čekaj nije ti bila sumnjiva uprava kada su nas u decembru 2016 izbacili iz evrope, za narednu sezonu, zbog zaostalih dugova, svega par meseci nakon što je legla uplata iz uefa od nekih 7 ili 8 milki :D

Naravno da jeste. Ali losom logikom da se ne bunim dok to sve nekako funkcionise (mislim kada su nas vratili kao u Evropu) pomislio sam da su dovoljno pametni da tu farsu koju su predstavili kao neki svoj uspeh iskoriste za ipak neku stabilizaciju kluba - iskljucivo jer to znaci i dalje sigurne provizije za njih. Ali naravno prevario sam se. Jasno je koliko je tesko  voditi FKP sada u ovoj drzavi, ali svejedno - jel hoces to da radis - onda napravi prihvatljiv deal sa vladajucim strukturama i guraj dalje. A ne ovo. 

 

Nazalost, kada razmislim o alternativama - Crni Bik/ Fratelo, Nedici... ne znam... bice nekako...

 

Danas 1:0, Ricardo

 

Link to comment

ja ne bih nista prognozirao....ipak smo mi Partizan koj "ide po protivnika", "hopa cupa"....ovo ono....tako da je sve moguce. ne bi me cudio ni poraz, ni nereseno. nisam gledao mec protiv Surdulickih galaktikosa pa ne mogu da ocenim dubinu trenutnog ponora. ono protiv Rudara nije za poredjenje, posto se radi o poluprofesionalnom klubu.

Link to comment

kad se pomenuse surdulicki galaktikosi, djuka juce rece kako nismo imali srece, a oni dadose gol iz jedne sanse. kapiram da ovo ispod nije racunao (na 2:03 ako ne pusta direktno od timestampa). mi nismo bili ni blizu neceg slicnog ceo mec...

 

 

Link to comment

floskula glasi da "danas svi igraju fudbal". svi osim nas, cini se.

 

ima ona lepa rec "jalovo" koja moze da opise celu prethodnu sezonu. po svemu sudeci u igri je i ove. jalov je bio svaki derbi, jalovo je bilo prolece u Evropi, a ovo po kuci je cesto bilo i na donjoj granici jalovosti.

 

 

Edited by Ted
Link to comment

kako jalovo? lomili smo po evropi, a ni kup marsala nije za baciti, sad sto nam klupska logistika nije na nivou to je drugo pitanje

Link to comment

hehe....prosle godine po Jevropi su lomili Real, Liverpul, Atletiko, Red Bul.....mi smo odigrali dve-tri solidne tekme i onda ispali bez ispaljenog metka. onaj revans protiv Plzenja mi jos izaziva neprijatnost kad ga se setim....definicija jalovosti

Link to comment

http://www.telegraf.rs/sport/navijaci/2978467-posle-djukica-grobari-terali-i-upravu-partizana-navijaci-crno-belih-su-imali-i-poruku-na-jugu-video

Tako treba. Stalno ih pritiskati pa neka u ovakvoj atmosferi igraju.

 

Inače,

Moguće je da će Ožegovića zameniti Despotovićem :lol: 

 

Veliki zvezdaš se vraća u Srbiju i kaže "ja sam pre svega profesionalac" 

http://fudbal.hotsport.rs/2018/07/26/despotovic-ekskluzivno-za-hs-prica-o-dolasku-u-partizan-mogu-samo-da-kazem-da-se-vracam-u-srbiju-da-sam-profesionalac/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...