Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

E bre Djordje

 

cekaj sad kad eksplodira u pravoj postavci za njega i solidnijim igracima na terenu :laugh: Pa mu cena poraste...

 

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizan-suma-pohvaljen-da-li-je-obrt-na-pomolu-343243.html

 

Inace malo sam analizirao, sanse da budemo povlasceni u 4.kolu su minimalne, zreb za 4.kolo je pre igranja 3.kola, tako da jedino da nefavorit izbaci favorita koga smo izvukli... od neprelaznih u 4.kolu tu su Sevilla, Besiktas a rekao bih i Zenith, ostalo moze da se igra...

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što se mene tiče on može da eksplodira samo kao guma za žvakanje .

Ako ostane, od njega očekujem da bude glavna uloga (ne epizodista) u 3. i/ili 4. kolu kvalifikacija, plus večiti derbi-opet glavna uloga u pobedi (izvođenje penala ne računamo, za to je zadužen tvoj drugi igrac jevtovic) i tek tada mogu da ga priznam kao pojačanje .

Kad smo već kod njega (Jevtović), jel prešao u Olimpijakos? :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa i ja to ocekujem od Sume, bas to. 

 

Nije jos niko koliko sam ispratio otisao ali pise se da ce otici Tawamba, Jankovic, Ozegovic i Jevtovic. Pored njih Tosic u Rize turski (uz oprostaj dugova) jer dolazi ovaj Zakaric na njegovu poziciju i jos mali Jovanovic u Briz ako se to zavrsi.

Link to comment

Haha zakarelli, šta znam za Tosica, očekivao sam i od njega dosta. 

 

Ako ga gledamo statistički nije bio loš, na žalost kad nam je trebao da povuče nisam bas siguran da sam ga primetio. 

 

Promovisan Rumunj živo me zanima kako se Vule sad oseća, nadam se da će konkurencija da pomogne, oboma

Link to comment

ne bih ja još otpisivao vuleta, ko zna kakav je ovaj rumun, uostalom setimo se koliko igrača su doveli da zamene levog beka u zadnje 2 godine pa je ipak šatirani bio najmanje loše rešenje na kraju :happy:

Link to comment

Bravo za upravu, ništa gluplje nego to grebanje novinara da idu na pripreme, a kvalitet i bitnost informacija sa istih go kurac. Nije ni ove druge trebalo da vode

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...