Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

finale kupa igramo u rupi

 

kakva govna vode fss

podavili se u istim

 

Zbog cega govna, ne razumem? Treba zauvek da se igra na JNA kad su u finalu Zvezda i Partizan? 

Link to comment

Vučelić i Gmazura kriminalac intervenisali da se poslednji meč na JNA igra na praznim tribinama. :Hail:

Da se slučajno ne čuje uprava napolje ili još gore vučiću pederu.

 

E moj Partizane...kakvo ropstvo i blato si dočekao.

Gadovi...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
31 minutes ago, samo_opusteno said:

Zbog cega govna, ne razumem? Treba zauvek da se igra na JNA kad su u finalu Zvezda i Partizan? 

Kako ne razumeš ?

Da se igralo u Nišu, bilo bi.....igramo pred publikom Zvezde "B".....

Kad se žrebalo da se igra na "Rajku"....lopovi namestili, Vučić naredio.

Da je odlučeno da se igra na JNA.....hohštapleri iz FSS, naš stadio da se oštećuje, gazi trava.

 

Narikače klasične, a odluka je sramna što se tiče FSS, a inače je podržavam. Makljajte se na Autokomandi do mile volje, mi imamo preča posla :)

Link to comment
53 minutes ago, levi said:

ne razumem zašto je bio žreb, ako je prošli put Partizan bio domaćin, sad je Zvezda, kao u Davis cupu

 

ne bi verovao ali ovo nije dejvis kup

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

finale kupa igramo u rupi

 

kakva govna vode fss

podavili se u istim

 

 

 

 

"Odlučeno je žrebom na sednici FSS..." :laugh:

 

Nije ni važno - može Rajko, Hram, Surdulica... samo ne onaj čučavac iz polufinala. Tamo ne može normalno da se igra lopte, ambijent kokošinjac, teren užasan.

Inače, Pavlović nosi lepu uspomenu ispod oka. Jedna od onih situacija koje sudija, siroma, nije video.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Što, meni Niš kul grad,  bio sam tamo milion puta i na košarci i na fudbalu. Može da se pije i jede maltene za dž. Uvek sam sticao utisak da možda 2% Niša navija za Radnički. Šta više, rekao bih da svi koji navijaju za Radnički pišu na ovom forumu, teško da je neko pretekao. 

Edited by theanswer
Link to comment
Just now, theanswer said:

Što, meni Niš kul grad,  bio sam tamo milion puta i na košarci i na fudbalu. Može da se pije i jede maltene za dž. Uvek sam sticao utisak da možda 2% Niša navija za Radnički. Šta više, rekao bih da svi koji navijaju za Radnički pišu na ovom forumu, teško da je neko pretekao. 

 

 

 

I meni je Niš super, naosvajali smo se kupova tamo u košarci, ali sam stadion, teren, prostor - kokošinjac.

Jedina dobra stvar, da se finale kupa igralo tamo, bila bi da Nišlije koje ne navijaju za Partizan ili Zvezdu (to jest njih obojica) mogu da dožive i osete atmosferu derbija.

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Nije ni važno - može Rajko, Hram, Surdulica... samo ne onaj čučavac iz polufinala. Tamo ne može normalno da se igra lopte, ambijent kokošinjac, teren užasan.

Inače, Pavlović nosi lepu uspomenu ispod oka. Jedna od onih situacija koje sudija, siroma, nije video.

Kakve veze ima masnica Pavlovića sa finalom Kupa protiv Zvezde. Ograničeniji si nego što sam mislio. Ustvari, nisi, pametan si ti momak, znam još s onog foruma. Prošao si svet, ali si mnogo, ono što kažu kod nas, pogan. Pogan ti je jezik. a znam da ne misliš u suštini tako. Malog Paju je stigla karma  :rolleyes:  a Nikodije je zaslužio crveni. Kao i sudija.

 

Pazi:

naš stadion "čučavac"

vaš stadion "lavor"

njihov "rupa"

 

....gde mi igramo fudbal :isuse:

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Kakve veze ima masnica Pavlovića sa finalom Kupa protiv Zvezde.

 

 

Vidiš Constantine, kada smo kod ograničenosti i nečijeg poganluka (znamo se, klizavo ti je to :laugh:), ova tema se ne zove Kup Srbije, već je o FK Partizan.

Stoga i informacija o Pavloviću. U novom redu.

Razobadali ste se opasno bili neko vreme, sada ste zaulareni. Tako ti to ide.

 

fM07RnK.jpg?2

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

finale kupa igramo u rupi

 

kakva govna vode fss

podavili se u istim

 

upravo tako, dokle ce da se izlazi u susret igracima partizana, ako je vec bilo odluceno da se igra u nisu, nek se igra u nisu.

 

Quote

"Neka se premesti bilo gde. Da li na Marakanu, da li na JNA... To je moje mišljenje. Ne znam kako razmišljaju šef i saradnici, ali mislim da je teren tamo bolji. Sad, nisam kompetentan da pričam da li bi trebalo ili ne. To je moje lično mišljenje i ograđujem se", dodao je čuvar mreže Partizana.

 

Quote

"Ako mene pitate pre bih igrao i na Marakani nego na ovom terenu u Nišu, ali ne znam koliko se ja pitam", kratko je odgovorio strelac gola odluke.

:fantom:

 

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

 

 

Vidiš Constantine, kada smo kod ograničenosti i nečijeg poganluka (znamo se, klizavo ti je to :laugh:), ova tema se ne zove Kup Srbije, već je o FK Partizan.

Stoga i informacija o Pavloviću. U novom redu.

Razobadali ste se opasno bili neko vreme, sada ste zaulareni. Tako ti to ide.

 

Ја сам реаговао пре свега на "чучавац" .....ово ти је ко зна који пут да тако називаш "Чаир". Кажеш Хала је ок, али стадион и амбијент око њега "кокошињац"...а Хала на 5 метара од стадиона. Није теби лако.  Но нема везе, типично "престонички" онако баш.... :thumbsup:

 

Што се Купа тиче, да још 5 минута нисте дали гол, морали би сами да га дамо. Опет вас је наместио Тончев. :laugh:

 

За малог Павловића, бије он не пита, али и мушки прима батине. Реч није рекао на све то, а ја рекох, више пута, црвена карта као суза чиста за Никодијевића и за судију који није посегнуо за истим. МАда не знам шта се десило, судија је ваш, а ми баш и нисмо хтели у финале. Не исплати нам се :laugh:

Link to comment

Palo saopstenje, sve je zavera protiv Partizana. Vidi se da komunjarskim kadrovima u Partizanu tesko pada kad JNA nije domacin finala po defaultu kao nekad. Zvezda i Partizan igrali 7 finala, od toga 5 na JNA ali ove seronje najprivilegovanije u istoriji vecito nadju razlog da budu zrtve. 

Link to comment
29 minutes ago, Constantin said:

Ја сам реаговао пре свега на "чучавац" .....ово ти је ко зна који пут да тако називаш "Чаир". Кажеш Хала је ок, али стадион и амбијент око њега "кокошињац"...а Хала на 5 метара од стадиона. Није теби лако.  Но нема везе, типично "престонички" онако баш.... :thumbsup:

 

 

 

 

Dooobro, nije čučavac. Zvaćemo ga kokošinjac. Eto.

 

Ako neko od navijača klubova iz lavora i rupe nešto kaže za Radnički, onda je to zato što ste vi provincija, ide kuknjava i ridanje, ua prestoničari. Hteli bi da smo kao neka konkurencija, ali da podbadanja budu jednosmerna. Sećaš ste kako si na ovoj temi bio egzaltiran kada Partizan nije uspeo da pobedi u Nišu (2-2), ono kad Mažić nije svirao onaj penal (jbt, ala su nas pokradali na Kokošinjcu ove sezone), pa ste seirili onako neduhovito, što nije odlika Nišlija (kao da su svećom tražili po gradu ljude bez imalo duha, našli jedva par vas i rekli - mrš na PPP).

Ako stvarno želite da budemo rivali (eto dali smo vam na značaju koji možda i ne zaslužujete, komentarišemo vas, peckamo se, Čukarički i vi ste između blizanaca) onda nauči da primaš peckanja, a ne odmah o ograničenosti/poganluku i da slinaviš ovuda.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...