Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Zašto selektivan, ni po babu ni po stričevima...kako ko je radio, tako i da se sudi. Ako je potrebno da srpski fudbal krene iz amaterizma ponovo, neka tako i bude jer je možda to i jedini način da lopovi koji sede u UO FK završe na robiji i van sporta.

P.S. Ja navijam za određeni pokret a ne za upravni odbor ili Sd ili ne znam koje lice, ti si se možda vezao za Vazuru i Vučelu, za Iglicu...ja tih problema nemam.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minutes ago, Real sa Nišave said:

Jaooo, nemojte vi o poštenju, sram vas bilo!

Ti si Real sa Nišave...južna pruga i poštenje...he, he...naravno da sam za to da se fudbal dekriminalizuje.

Link to comment
7 minutes ago, simple red white said:

Zašto selektivan, ni po babu ni po stričevima...kako ko je radio, tako i da se sudi. Ako je potrebno da srpski fudbal krene iz amaterizma ponovo, neka tako i bude jer je možda to i jedini način da lopovi koji sede u UO FK završe na robiji i van sporta.

P.S. Ja navijam za određeni pokret a ne za upravni odbor ili Sd ili ne znam koje lice, ti si se možda vezao za Vazuru i Vučelu, za Iglicu...ja tih problema nemam.

 

ae bre liče

 

vidi se negativan uticaj toksičnih forumaša na tebe

 

Link to comment
11 minutes ago, simple red white said:

 

P.S. Ja navijam za određeni pokret a ne za upravni odbor ili Sd ili ne znam koje lice, ti si se možda vezao za Vazuru i Vučelu, za Iglicu...ja tih problema nemam.

:wub:

Link to comment

Ima li nekih nagoveštaja da će bagra iz uprave da se napokon skloni ili i dalje isto, status quo? Kopamo još dublje jer nam je dno na kojem smo trenutno plitak?

 

U zadnjih 5 prvenstvenih 4 poraza, rušimo sve negativne rekorde. Samo napredno!

Link to comment
19 hours ago, BlackGeorge said:

Ima li nekih nagoveštaja da će bagra iz uprave da se napokon skloni ili i dalje isto, status quo? Kopamo još dublje jer nam je dno na kojem smo trenutno plitak?

 

U zadnjih 5 prvenstvenih 4 poraza, rušimo sve negativne rekorde. Samo napredno!

Djordje Fudbalski Klub Partizan, kao neki normalan Klub za koji moze da se navija, i kada gubi i kada pobedjuje, sa Upravom koja radi i dobro i gresi ponekad, koji se takmici u nekoj ligi, gde transferi i finansije i planovi i plasman i strategija imaju bilo kakvog smisla vise NE POSTOJI.

 

Ovo je nekakav FKP sa nekom upravom koja odgovara nekome u vrhu ove zemlje nekom predsedniku u nekoj drzavi koji se takmici u nekakvoj propaloj potpuno namestenoj ligi koji ima nekakve finansije koje nemaju veze sa vezom i nekakve igrace koji veze sa vezom nemaju i neke frakcije navijaca ubacene i neubacene od strane raspale milicije raspale drzavice sa raspalim kriminalcima u upravi koji odgovaraju kriminalcima u drzavi gde sve zajedno nema nikakve veze sa vezom a pogotovo nema veze sa Partizanom.

 

So...

Edited by mozzer
Link to comment
Quote

Zoran Tošić: Naš cilj je i bio da budemo treći

Partizan je sezonu pred plej-of završio na trećem mestu.

"Naš cilj je i bio da završimo na trećem mestu. Igraćemo derbi na Marakani, ali utakmice sa konkurentima za Evropu igramo kod kuće i to je ono što je bitno", naveo je Tošić.

 

 

Eto.

 

A to što su navijači nezadovoljni znači da su loši ljudi i da hoće hleba preko pogače.

Link to comment
On 8.4.2019. at 12:42, simple red white said:

 

P.S. Ja navijam za određeni pokret a ne za upravni odbor ili Sd ili ne znam koje lice, ti si se možda vezao za Vazuru i Vučelu, za Iglicu...ja tih problema nemam.

Naravno da nemaš, ti si vezan za Terzića, Vučića, Mrakića, Kokezu, Čovića, SNS i RSB.

Link to comment

Vidim da se intenzivno razmisljalo i nakon vise od 24 casa doslo do nekog po tebi logicnog posta...a lepo sam napisao, jbg treba malo siva masa a se pomuci i shvati napisano u mom prethodnom postu.
"Dzaba mi kreciti"

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jesam klupski obojen, ne i ostrašćen a nazovi Kalčopoli u srpskom fudbalu ako ne ide po dubini u klubovima i u FSS da bi imalo kakvog pomaka inače ne bi imalo nikakvog smisla. Skinuti ove koje ste vi nabrojali je samo vrh brega, smo jedan pipak hobotnice koja bi i dalje radila svoje.

Edited by simple red white
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...