Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Filozof manijak said:

 

OK, to govori dosta o tebi, Sad dok ste Vučićeva omiljena igračka, zlurado likuj....

Ценим да је то злурадо ликовање ваша шоља чаја. Ви сте од оваквих културно-музичких представа направили бренд.

Link to comment
4 hours ago, ZokiAsov said:

svejedno bi bio daleko iza reprezentacije vlade srbije, a mozda cak i niskog obilica

 

4 hours ago, Filozof manijak said:

Druže, aj patkometriši negde drugde

 

Meni se nekako cini da patkometrise bas na pravom mestu.

Link to comment
27 minutes ago, porucnik vasic said:

Ценим да је то злурадо ликовање ваша шоља чаја. Ви сте од оваквих културно-музичких представа направили бренд.

 

koji to mi, ako bi blagoizvoleo navesti nickove?

 

edit: ili si isti mentalni sklop kao Stanoje & pevači sa slike, samo sa druge strane medalje brda? 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Odličan tekst u mocartu. Gazi gnjide do kraja, dok ne crknu

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizan-posle-ivice-bombasa-gori-nego-2015/321583

 

Međutim, nameće se i još jednom veoma bitno pitanje u Humskoj: ako funkcionisanje celog kluba zavisi isključivo i jedino od toga da li će sportski direktor stvoriti tim za rezultate na terenu i igrače za prodaju, čemu, onda, uopšte služi ostatak uprave kluba?

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
10 hours ago, Filozof manijak said:

 

koji to mi, ako bi blagoizvoleo navesti nickove?

 

edit: ili si isti mentalni sklop kao Stanoje & pevači sa slike, samo sa druge strane medalje brda? 

Постоји архива дугачка десетак година, нарочито су занимљиве оне године кад је Лукић био на челу Звезде ојкало се овде по Форуму онолико.

Link to comment

U tolikim su govnima da su ladno svim silama pokušavali da Mirković nateraju da povuče ostavku. :lol: 

 

Sastaje se Vučićev upravni odbor u 16h.

Očekuje se postavljanje dokazanog poslušnika Saše Ilića na mesto Sportskog direktora ali imaju problem sa trenerom.

Niko ozbiljan odnosno iole kvalitetan to neće prihvatiti. Da bude nečija ikebana.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sve to nema nikakvog smisla dok se ne urede stvari u sportu i klubovi dobiju jasne titulare. Naravno to nije osnovni i goruci problem drustva ali jeste povezan sa kriminalom i huliganima i navijackim grupama koji su naravno povezani sa prometom droge i drugim poslovima sive i crne zone - a koje drzava jednostavno ne uredjuje i ne regulise i nece da se mesa u jedan od svojih osnovnih zadataka

 

Ovako samo je pitanje koja ce partija na vlasti da izvuce pare iz kog kluba...  mada moram da priznam da su vucela i vepar zaista prevazisli sva moja ocekivanja po gluposti, bedi i kukavicluku... jasno je da dobijaju naredjenja odozgo ali ovo je bas previse jadno...

 

Zato meni je jedino resenje da im ne dodje niko normalan... niko... dok se ne promeni sistem... ako se ne promeni bolje da ne postoji Partizan, a i svaki drugi normalan klub... ko ih jbe neka se igraju drzave sporta i svega ostalog sami...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...