Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Quote

Trener Partizana Zoran Mirković rekao je da je remi u derbiju pravedan rezultat, ali je imao i zamerki na sudjenje glavnog arbitra Danila Grujića.

 

Mislim da je bila dobra utakmica, borbena. Žao mi je zbog ovih nemilih scena pred kraj utakmice. Međutim, mislim da je čovek koji je sudio ovu utakmicu trebalo da drži stvari pod kontrolom. U poslednjih 15-20 minuta je imao čudan kriterijum koji je iritirao i jednu i drugu stranu", rekao je Mirković za Arenu sport. 

"Mislim da je rezultat pravedan. Nama je pripalo prvo, Zvezdi drugo poluvreme", dodao je on. 
 

 

Batica gospodin, za razliku od njegovog kolege sa druge strane brda :fantom:

 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 minutes ago, copkillah said:

 

I takav Partizan je dozvolio ovima da šutiraju jednom u okvir gola za celu utakmicu, na njihovom stadionu

 

Bata cedi suvu drenovinu

 

 

 

 

+1

 

 

Batica bi ih otresao samo tako da ima tim bar približnog kvaliteta ovoga što ima lažni Miloje.

 

Neverovatno je da oni nama dva puta beže sa lopate, prošli put "neviđenim" golom i ovo danas.

U te dve utakmice nisu nam 2-3 puta šutnuli u okvir gola.

 

Batica sasvim OK gura sa onim što ima. Tu i tamo održi K.Klarku čas fudbalske taktike i usput promoviše klince koji će biti igračine.

 

Link to comment

Odlicno odigrali Pavlovic, Valijente, Celavi, Nikolic... Stojkovic nije imao mnogo posla, ali odlicno reagovao posle jednog kornera u 2 pol. Ponovo sudije spasile Zvezdu... cist penal nad Kosovicem, Stojkovic zasluzio crveni jos u prvom poluvremenu, srecom pa ima jos najmanje jedan derbi, verujem da se komsije treci put nece izvuci. 

Link to comment
4 minutes ago, El Patron said:

cist penal nad Kosovicem, Stojkovic zasluzio crveni jos u prvom poluvremenu

+1

 

kako sam gledao na preskok tek sam sad video ovo

Link to comment

Los fudbal, losa igra, los sudija, sve lose. Bice bolje.

 

Ali Nikolic lipicaner dao gol na derbiju... cirkus...

 

Batica Konjarnik Respublikk

 

Link to comment

Cokot je sudio katastrofalno. Za onaj neopsajd bena je kriv pomocnik, ali trebo je da skupi muda i svirne penal nad kosovicem i iskljuci nikolica jer je onaj lakat stojkovicu bio svinjarija ma koliko ovaj sto ga je popio bio odvratan. Ali grujic se usrao da onda utakmica verovatno ne bi bila zavrsena pa je na sve nacine pokusavao da izbegne neki veci skandal i zapali gajbi.

 

Meni je utisak Marin. Odlican igrac ali kakva je to jajara mala... od prvog minuta je kenjao Grujicu, plakao, kreveljio se, gestikulirao, simulirao... 

Link to comment

pa kako bi se onda drali, cvileli, slinili i kukumavčili “aaaaa čokot grobar nas pokrao, nepravdaaaaa” 

 

penal nad kićom je školski primer

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

pa kako bi se onda drali, cvileli, slinili i kukumavčili “aaaaa čokot grobar nas pokrao, nepravdaaaaa” 

 

penal nad kićom je školski primer

Mi ni ne kukamo nego govorimo o ociglednim situacijama. Ipak, i nakon ponistenog cistog gola za Zvezdu i priznatog iz ofsajda za Partizan vi i Pantic nadjete nacin da sebe predstavite kao zrtve. I dobro je sto je tako, da se zna ko su zene u crnom. 

Link to comment
32 minutes ago, ZokiAsov said:

Cokot je sudio katastrofalno. Za onaj neopsajd bena je kriv pomocnik, ali trebo je da skupi muda i svirne penal nad kosovicem i iskljuci nikolica jer je onaj lakat stojkovicu bio svinjarija ma koliko ovaj sto ga je popio bio odvratan. Ali grujic se usrao da onda utakmica verovatno ne bi bila zavrsena pa je na sve nacine pokusavao da izbegne neki veci skandal i zapali gajbi.

 

Meni je utisak Marin. Odlican igrac ali kakva je to jajara mala... od prvog minuta je kenjao Grujicu, plakao, kreveljio se, gestikulirao, simulirao... 

To je to...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...