Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Ma na đukiću smo prosipali kofu govana na svakih sedam dana a sada kada nam je trener ovaj mrtvi mirković koji "nema šta da zameri igračima" svi ćutimo.

Naravno da je uprava najkrivlja i zato joj i treba mazati "mirkovića" po glavi a još više kako vode klub i spartak pojačanja.

 

Očajna polačanja nedostojna Partizana plus trener koji je uspeo da bude još gori od štitarca...pa zna se: mrš svi iz Partizana!

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

U pola sedam protiv Zemuna.

 

Za zemunce će igrati Nemanja Tomić koji je prešao u zemun iz grčkog drugoligaša trikale (grad pored čuvenog manastira meteori). 

Ne bi me čudilo da nadigra naše vedete...

Tošić na klupi.

PARTIZAN: Stojković – N. R. Miletić, Marković, Valijente, N. G. Miletić – Zdjelar, Zakarić, Pantić, Ivanović – Nikolić, Rikardo. Rezerve: Kljajić, Vulićević, Tošić, Đerlek, Šehović, Šćekić, Kosović. Trener: Zoran Mirković.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kakvo beskorisno govno Pantić. Ne zna da da loptu ni na 10 cm od sebe, a ista se od njega odbija kao od betonskog zida.

Buzdovan igra kao starter, u timu ponovo kosati Miletić.........totalni raspad.  Čudi me samo da Kosović nije bio starter.

Link to comment

Ako budu nešto uradili u kuglanju, nedaj bože osvoje tu ligu šampiona u kuglanju, odmah će za sledeću sezonu biti napravljen kuglaški klub crvena zvezda i da se postavi čović na čelo kuglaškog saveza te da se oni uguraju u ligu šampiona.

Link to comment

Tresko, Zvezda i Partizan se takmice u istoj ligi, Partizan je dosta bolji, pobedio je Zvezdu 7:1, mi smo u sredini tabele dok ste vi u samom vrhu

Opusti se malo, u svemu vidis Vucica i Covica a kad njih nema vilenis na Marinkovica i Kosovica

 

Link to comment
34 minutes ago, darkonet said:

Tresko, Zvezda i Partizan se takmice u istoj ligi, Partizan je dosta bolji, pobedio je Zvezdu 7:1, mi smo u sredini tabele dok ste vi u samom vrhu

Opusti se malo, u svemu vidis Vucica i Covica a kad njih nema vilenis na Marinkovica i Kosovica

 

uu jeee!

 

 

Link to comment
1 hour ago, darkonet said:

Tresko, Zvezda i Partizan se takmice u istoj ligi, Partizan je dosta bolji, pobedio je Zvezdu 7:1, mi smo u sredini tabele dok ste vi u samom vrhu

Opusti se malo, u svemu vidis Vucica i Covica a kad njih nema vilenis na Marinkovica i Kosovica

 

Znači već se raidi na tome.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...