Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

16 hours ago, copkillah said:

 

Fenomenalno je i preporučujem da se kupi katalog sa svim fotkama, stvarno je pravi dragulj.

 

+1

 

Dobio sam na poklon sjajnu majicu sa Morisijem - Everyday is like sunday, naravno

 

And now something completely different (izvinjavam se ali mnogo su jakke slike)

 

tmt_-RUSI-FKP-2018-15597-01-min.JPG?pism

 

tmt_-RUSI-FKP-2018-15607-01-min.JPG?pism

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako bi rekao rodonačelnik prepoznatljivog srbijanskog fudbalskog stila u narodu poznatog kao batađorizam ofanzivna defanziva

:fantom:

 

Link to comment

Tacno nas je jedan od retkih pismenih igraca kocio. Sad cemo da krenemo da igramo fudbal kad umesto njega bude igrao neki panj posvadjan s loptom. Samo je steta sto se nije ozboljnije povredio, mozda bismo uzeli duplu krunu.

Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

Tacno nas je jedan od retkih pismenih igraca kocio. Sad cemo da krenemo da igramo fudbal kad umesto njega bude igrao neki panj posvadjan s loptom. Samo je steta sto se nije ozboljnije povredio, mozda bismo uzeli duplu krunu.

Ne citas do kraja - fali nam 2-3 ozbiljna igraca... a posto su sve pare sklonjene i potrosene onda nista

 

Tragicno za mladog Danila je sto nije velika razlika da li igra on ili... Kicha Kosovic 

Link to comment

pantara je našao krivce za našu lošu igru i rezultate u kosoviću, mozzer u pantiću, crni georgije u mesiju, ja kažem da su sva trojica škart koji treba najuriti :D

- kada kažem škart poredim ih sa leom, jer sa igračima slabijeg kvaliteta od tog mi nećemo prismrdeti tituli

ej neko je u kići video naslednika ilić kapitena :lolol:

Edited by gone fishing
Link to comment
5 minutes ago, gone fishing said:

ja kažem da su sva trojica škart koji treba najuriti :D

+1

 

+za najurivanje: Urosevic, suboticki Runi Ivanovic, Svetu Markovica obavezno prodati ako hoce neko da ga uzme, naravno Mileta kosati... ubaciti mladje igrace plus 3 ozbiljna, ali bas ozbiljna igraca... za koja nema para jer su sve sklonili/ pokrali 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...