Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2988638-suma-rekao-da-makabiju-ceka-se-partizan

 

Predstavnici izraelskog kluba u nedelju bili gosti u Humskoj, ali se čeka dogovor Gvinejca i crno-belih u vezi sa zaostalim primanjima.

 

-----------

 

Prvo pozajmica na godinu dana pa onda otkup, ako se pokaže.

 

Ali pre toga Vazura mora da ide u Jajince da mu vođa vrati lovu nazad da bi izveo ovu pozajmicu uopšte.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, theanswer said:

 

ok. voleo bih da svako vidi ovu našu prepisku i način na koji si nastupio ovde.

 

počeo si sa izjednačavanjem napada na igrače rukovodstvo i trenere sa tučom među mandrilima. kada ti je na to skrenuta pažnja tvrdio si da ništa slično nisi napisao. kada ti je rečeno da jesi napisao tako nešto, u suštini se povlačiš iz rasprave ovom pojednostavljenom gluposti usput ubacuješ ovaj drive by shot sa histerijom koja nema veze sa ovom konkretnom temom.

 

dakle, ne, koltrejn, nisi napisao ništa što sam ja želeo ili nisam želeo da pročitam. samo si napisao ono što si napisao juče. ljudski bi bilo reći, ok, izvinite nisam tako mislio, ali ti ovde izvodiš neku tragičnu gimnastiku

 

Posto znas i sta sam mislio (time sto sam napisao) definitivno je svaka dalja rasprava suvisna. Dakle, ne Ansvere, nisi u pravu i ne nema sta kome da se izvinjavam za ono sto sam napisao bez obzira na tvoju uvrnutu analogiju.

Link to comment

Zoran Bambi Tošić je stigao prošle sezne u Partizan kao najveće pojačanje kluba, a to što je došao kao slobodan igrač, crno-beli su kompenzovali kroz veliku platu od čak 800.000 evra godišnje, pa je Tošić fudbaler koji zvanični ima najveća primanja na godišnjem nivou u srpskom fudbalu.

 

800K evra godišnje za fudbalera sa staklenim kolenima. 

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2988547-ovo-su-5-najskupljih-igraca-u-srpskom-fudbalu-otkrivamo-plate-najplacenijih-igraca-zvezde-i-partizana-foto

Link to comment

trademark sns manevar - step #1: objava plate nepozeljnih. step #2: ako isti sami ne odu, tu su buregdzije naoruzane napunjenim kofama govana.

 

800k je sica u odnosu koliko ove lopine isisaju godisnje.

Link to comment
14 hours ago, theanswer said:

počeo si sa izjednačavanjem napada na igrače rukovodstvo i trenere sa tučom među mandrilima.

 

92ge je Partizan uzeo kup tako što je u revanšu na JNA odigrao nerešeno sa Zvezdom i sačuvao 1:0 iz prve utakmice. Kada je utakmica završena sa juga je grupa najvernijih utrčala na teren i Vladimir Jugović je ekspresno dobio pesnaju u facu.

 

Ja nikada na ovom forumu nisam pročitao da je to bio organizovan napad na igrače, rukovodstvo i trenere.

Link to comment
4 hours ago, Nebojsa said:

trademark sns manevar - step #1: objava plate nepozeljnih. step #2: ako isti sami ne odu, tu su buregdzije naoruzane napunjenim kofama govana.

 

Manevar je zapravo stariji od SNS, oni su ga samo preuzeli i lepo se uklopili u sistemtm. Onomad im je bilo previše da Moreiri plate 350k godišnje pa su organizovali najodvratnije burek-linčovanje koje sam video otkako pratim Partizan. To se desilo u vreme kada je Svemoćni Vučić tihovao i nije odlučivao o bilo čemu.

Link to comment
22 hours ago, mozzer said:

Kako retoricka pitanja covece?

 

U Finansijskom izvestaju za 2017.godinu prikazani su rashodi od 18.5M EUR. SVI znaju da su ti rashodi oko 10M. Najjednostavija provera strane TROSKOVA bi utvrdila da se radi o laznim/ napumpanim fakturama i kradji. Najjednostavnija. Reviziju je radio i potpisao BDO - sramotno. Za mene su ljudi iz BDO-a sramota za profesiju. Covece to su osnovne stvari - to je osnovni primer korupcije u drustvu. Pa ako zmuris na to onda nemamo sta da pricamo bre...

 

Čoveče, niko ne žmuri na to. Svaki navijač Partizana na ovom forumu je toga savršeno svetan, nismo retardirani. Na ovoj temi se o tome pričalo kada je forum osnovan pre više od deset godina, a pre toga se godinama pričalo na forumu B92 gde se okupljala ekipa koja je kasnije prešla na ovaj forum. O krađama, korupciji i pljački u FKP smo ispisali više nego što su forumski gani guslali o Tolu Karadžiću i njegovom planu da uništi Zvezdu u korist Partizana - a to znači da smo baš, baš mnogo pisali. Ovo što si gore napisao je otprilike dvehiljadita iteracija jedne suštinski iste poente koju forumaši podvlače, brat bratu, nekih 15 godina koliko ja pamtim.

 

Nema šestog oktobra i neće ga nikada biti. Sistem je isti, udbaška gamad je ista, samo su im face i partijske knjižice drugačije. Aktuelna vlast nema nikakav specijalno nov plan protiv Partizana, koji nisu imale prethodne vlasti. Ako si toga svestan to ne znači da žmuriš.

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Čoveče, niko ne žmuri na to. Svaki navijač Partizana na ovom forumu je toga savršeno svetan, nismo retardirani. Na ovoj temi se o tome pričalo kada je forum osnovan pre više od deset godina, a pre toga se godinama pričalo na forumu B92 gde se okupljala ekipa koja je kasnije prešla na ovaj forum. O krađama, korupciji i pljački u FKP smo ispisali više nego što su forumski gani guslali o Tolu Karadžiću i njegovom planu da uništi Zvezdu u korist Partizana - a to znači da smo baš, baš mnogo pisali. Ovo što si gore napisao je otprilike dvehiljadita iteracija jedne suštinski iste poente koju forumaši podvlače, brat bratu, nekih 15 godina koliko ja pamtim.

 

Nema šestog oktobra i neće ga nikada biti. Sistem je isti, udbaška gamad je ista, samo su im face i partijske knjižice drugačije. Aktuelna vlast nema nikakav specijalno nov plan protiv Partizana, koji nisu imale prethodne vlasti. Ako si toga svestan to ne znači da žmuriš.

U redu.

 

Ne mogu da se slozim da ova aktuelna vlast ne radi direktno protiv Partizana (i to iz potpuno neverovatnog razloga da se zadesilo da je Predsednik ovakav covek - da ne komentarisem dalje), ali to je manje bitno. Bitnije je da, kako kazes, ovaj sistem u FKP ne moze da se promeni (i to nema veze sa ovom vlascu), da ste ovde vec puno pisali o tome i da je to konstanta. To mi je sasvim dovoljno.

Link to comment

Kad ne znas sta ces..a ti, provereno, u skladu sa obicajima rukovodstva ovog sranja od teritorije, opali po onima koji su radili tvoj posao pre tebe.


Vladimir Vuletić je okrivio Dragana Đurića za situaciju u kojoj se crno-beli trenutno nalaze.



Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Ovo što si gore napisao je otprilike dvehiljadita iteracija jedne suštinski iste poente koju forumaši podvlače, brat bratu, nekih 15 godina koliko ja pamtim.

od toga, brat grobar moz jedno 1100 postova, i to samo u poslednjih mesec dana :tongue:

Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

mora de pere biografiju, misli zaboraviće se njegovo upravobraniteljstvo :happy:

Jako :)

 

I dalje stojim pri tome da je ova Uprava bolja od Djuriceve. Ruzic bandit hbt, kakva sramota. Kao i da bi Nedic i ekipa bili jos gori u ovakvoj konstelaciji odnosa u Srbii. Ali ovo sto rade poslednje 2 godine nema smisla. Evo necu da ulazim zasto to rade ali - svakako su za momentalnu smenu, odnosno nakon svega ne zasluzuju poverenje.

 

Ovaj prethodni paragraf je vise hipoteticki buduci da me ne zanima da vise ovo pratim ozbiljno... Dosta Bilo...

 

 

Link to comment

Profesorov intervju ima mnogo smisla, a pogotovo što ogavni Djura se javlja umesto da se sakrije negde u rupu i više nikad ne izađe. 

 

 

Elem za brata mozera, profa je spomenuo trenutni dug od 14milki a nasledjen je bio 18.

 

Navodno skresan dug za 4 milke i konačno redovne plate zaposlenima.(igrači nisu zaposleni :D)

 

Ja se ove cifre ne sećam, koliko me pamćenje služi bilo je oko 8 meleona, neka me neko ispravi. 

 

 

Profa kaže da ivici bombasu sudi predstojeći derbi ali svi mi znamo da je to samo puka formalnost. 

 

I za kraj izlaganja i ja bih dao glas pre ovim govnima no prethodnima. Ako ništa zbog Dju Le titule i uživanja u fudbalu te godine. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...