Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elem, predlažem da upokojena institucija forumaškog fudbala vaskrsne u vidu forumaškog panela. Ionako je fudbal bio samo maltretiranje pre glavnog događaja u kafani, tako da bismo sad mogli odmah da pređemo na stvar i polemišemo ko je čije igrače preotimao ili slao na radne akcije.

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

Ovaj, i onaj harperov post kako je Partizan najlopovskiji klub na svijet, su hit nad hitovima :kecman:

 

Ako mi nadjes jos jedan klub na svetu koji je samom sebi pripisao dve titule tako sto mu ih je dodelio sud ciji predesednik je istovremeno clan uprave kluba, sa zadovoljstvom cu prihvatiti sugestiju i promeniti misljenje o integritetu FK Partizan.

Link to comment
4 hours ago, Goranz said:

Elem, predlažem da upokojena institucija forumaškog fudbala vaskrsne u vidu forumaškog panela. Ionako je fudbal bio samo maltretiranje pre glavnog događaja u kafani, tako da bismo sad mogli odmah da pređemo na stvar i polemišemo ko je čije igrače preotimao ili slao na radne akcije.

 

Ja bih predlozio forumaski boks... koliko bljuvotina procitah ovde, mozda ni forumaski ultmejt fajt nije na odmet...

 

EDIT: Izgleda da Flegma ne kuva vise onako jaku kafu... morace da stavi jos koju kasicicu :lol:

Edited by adasevic
Link to comment
15 hours ago, theanswer said:

 

petooktobarski obračun mandrila za tebe je napad na igrače, trenera, rukovodstvo drugog kluba. lov na jebene zečeve bio. za ovako nešto treba da se banuje

 

Imas opciju report pa izvoli, al odjebi od ucitavanja.

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

nije nikakvo učitavanje, to si napisao. 

 

Sta sam napisao? Vi stvarno mislite da je neko iz uprave Zvezde pustio te horde zla da prebija fudbalere i rukovodstvo Partizana? Pa ti majmuni su tukli i Kocica koji je pokusavao da zastiti igrace Partizana.

 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Sta sam napisao? Vi stvarno mislite da je neko iz uprave Zvezde pustio te horde zla da prebija fudbalere i rukovodstvo Partizana? Pa ti majmuni su tukli i Kocica koji je pokusavao da zastiti igrace Partizana.

 

 

pa okarakterisao si događaj kao postpetookobtarsko sravnjivanje računa među mandrilima ili takonešto mrzi me da tražim. događaj sigurno nije bio samo to što sad i sam priznaješ. 

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

pa okarakterisao si događaj kao postpetookobtarsko sravnjivanje računa među mandrilima ili takonešto mrzi me da tražim. događaj sigurno nije bio samo to što sad i sam priznaješ. 

 

OK to je bio organizovani linc svih grobara u Beogradu i Srbiji. Jesi sad zadovoljan? Jesam sad napisao ono sto si hteo da procitas?

Pojesce vas histerija u zadnjih nedelju dana.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

OK to je bio organizovani linc svih grobara u Beogradu i Srbiji. Jesi sad zadovoljan? Jesam sad napisao ono sto si hteo da procitas?

Pojesce vas histerija u zadnjih nedelju dana.

 

ok. voleo bih da svako vidi ovu našu prepisku i način na koji si nastupio ovde.

 

počeo si sa izjednačavanjem napada na igrače rukovodstvo i trenere sa tučom među mandrilima. kada ti je na to skrenuta pažnja tvrdio si da ništa slično nisi napisao. kada ti je rečeno da jesi napisao tako nešto, u suštini se povlačiš iz rasprave ovom pojednostavljenom gluposti usput ubacuješ ovaj drive by shot sa histerijom koja nema veze sa ovom konkretnom temom.

 

dakle, ne, koltrejn, nisi napisao ništa što sam ja želeo ili nisam želeo da pročitam. samo si napisao ono što si napisao juče. ljudski bi bilo reći, ok, izvinite nisam tako mislio, ali ti ovde izvodiš neku tragičnu gimnastiku

Link to comment
16 hours ago, samo_opusteno said:


Ne razumes ti nista a kamoli komsijsku pricu. Kamuflirao si se u neutralnost da umanjis demidz od blamiranja i umnobolnosti tvojih saboraca ali je bilo pitanje vremena kada ces im se pridružiti.

Ako cemo ovako da razgovaramo ja predlazem da uopste ne razgovaramo.

 

Ne pada mi na pamet da na ovakve stvari odgovaram. Poštovanje sa moje strane imas, prosto kao kolega forumas, tako da cu se praviti da nista nisi napisao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...