Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

2 minutes ago, dragance said:

Onako, interesuje me kad si već pomenuo. Eto prilike da rešiš zanavek svoje materijalno stanje. Stavi kuću/stan kao ulog.

 

Pa i hoću, zahvaljujući tvom i vasićevom savetu, konačno da izađem iz bule (I to zahvaljući vama, ima tu neke ironije)

Konačno neka konkretna korist od vučićevske zvezde. 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, dragance said:

Druže, tako rade blizanci oduvek. Pročešljaj ranije revizije oba kluba.

Pa znam da rade ali sada je 2018.godina, zar nije vreme da to pocne da se menja?

 

Dug NK Maribor 2014.godine je bio 800.000 evra. Sve transparentno.

 

U Hrvatskoj ima validna presuda protiv Mamica. Publika se vratila na Maksimir.

 

Oni sa kime mi mozemo da se i dalje poredimo su BiH, CG i Makedonija i Albanija. Po transparentnosti.

 

Naravno da u fudbalu svuda ima pranja para i raznih finanijskih transakcija, ali to ne znaci da treba ovako da se posluje. Jedna Slovacka, Madjarska... 20 godina ispred nas.

 

Tako da... jos jednom, sto se mene tice... Dosta je bilo... a ovaj narod ovde neka dobro razmisli, ovo im je poslednja-poslednja-POSLEDNJA sansa... 

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

+1.

Umesto da slavimo jer kad je Zvezda jaka i Srbija je jaka. Jedan vodja jedna zemlja jedan klub !

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Pa ne znam baš......

Poslednji put kad je Žlezda bila jaka, država se raspala.....

Bojim se da nas to ne zadesi i sad.... :fantom:

 

 

edip: @Moća

Mene ne boli, naprotiv, već raduje, Eto konačno prilike da zaradim malo para bez motike od kladionice igrajući protiv vas.

(Isto kao što sam zaradio dok su ovi naši pajseri igrali u LŠ)

Pogledajte smao broj postova i kukanja na ovoj temi u zadnjih par dana i sve će biti jasno.

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Sve je to ok, mene samo interesuje kako to da vas zainteresuje pravna država samo kada vama ide loše.

 

A vidiš, meni je interesantno kako vas ne interesuje pravna država samo kad je vama dobro :D

Ovo je tema o FKP i mi kukamo &plačemo nad zlehudom sudbinom jer nismo imali tako moćnog i omnipotetnog patrona/mecenu/navijača kao vi što imate

I onda se vi upljuvaste da nam objasnite kako to nije baš tako 

....kao što rekoh, prajsless :kecman:

Link to comment
14 minutes ago, dragance said:

Sve je to ok, mene samo interesuje kako to da vas zainteresuje pravna država samo kada vama ide loše.

Odlicno pitanje i abs prihvatam kritiku sto se mene tice.

 

Ako se dozvoli da jedan Djuric ne zavrsi iza resetaka a da je Ruzic ministar u ovoj Vladi, onda zaista nemas cemu da se nadas. Kubanac i sin. I u tome ucestvuje kompletan DB, kompletna Milicija, svi. Svi su oni nasi sugradjani.

 

Isto vazi za Zvezdine ljude pocetkom veka, da ne pominjem sta sve znam... npr. o jednom koji je i dan danas clan Nacionalnog Saveta za Ekonomiju... ili Terzicev primer koji je suvisno spominjati... takva drzava jednostavno ne moze da napreduje... to nema veze ni sa Kosovom ni sa nicim, nego sa Zivotom... sa Institucijama i Napretkom...

 

Posao NIJE zavrsen 6.Oktobra, pa je ubijen Djindjic i tu je bio kraj Institucija, pa je Tadic usao u savez sa SPS-om i za kraj, ova 6-godisnja vladavina... ili novi SESTI ili... The Doors - This is THE END.... 

Edited by mozzer
Link to comment
23 minutes ago, dragance said:

Sve je to ok, mene samo interesuje kako to da vas zainteresuje pravna država samo kada vama ide loše.

ti bi trebao da se prvo samobanujes za ono secerko ako imas imalo stida

20 minutes ago, Moća said:

 

Pogledajte smao broj postova i kukanja na ovoj temi u zadnjih par dana i sve će biti jasno.

sta znaci broj postova? pa pre neki dan ste se plasirali u grupnu fazu posle tri decenije i to je sigurno svojevrsan dogadjaj. a i zvezdasi ucestvuju doduse najvise na nacin da se prave blesavi no tako je to oduvek

Link to comment
8 hours ago, dragance said:

ono gde bi vi mogli da nadjete odgovore je da ste igrali već Ligu Šampiona (dva puta?) i tad ste mogli obezbediti dominaciju za dve generacije minimum, što me je najviše plašilo - imali bi monopol kao šećerko u basketu - a šta je bilo od tog novca? Pitajte Zeku i Bjeku prve, pa Djuru, pa Ružića - pa ako išta pretekne, pitajte Vučića.

 

bravo draganče, svaka čast

 

 

Link to comment

Ja ovo nisam ni video. Mislim na ovaj deo:

 

Pitajte Zeku i Bjeku prve, pa Djuru, pa Ružića - pa ako išta pretekne, pitajte Vučića.

 

Pa Vucic je LICNO abolirao Djurica hbt. Pa daj shvatite kako stoje stvari i da pisemo kako jeste inace nema smisla...

 

Link to comment
5 hours ago, bradilko said:

🤮draganče🤮

 

5 hours ago, dragance said:

Ajde jos koji smajli, mada ocekujem da takav zaista budes ujutro.

 

zamalo i ovo da mi promakne

 

odlično što tačno pokazuješ ko si i šta si

Link to comment
4 hours ago, Azdaja said:

 

Ono što boli i ja zaista ne razumem, jeste činjenica da klub koji duguje 40m eur uredno zadnje dve sezone dovodi igrače koji dobrano koštaju, što u platama što u transferima. 

 

Odakle? 

 

Razumeo bi da zelis da procesuiras podatke koje procitas. Posto ne zelis ne vredi ponavljati koliko je novca zaradjeno. 

Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

 

 

zamalo i ovo da mi promakne

 

odlično što tačno pokazuješ ko si i šta si

Pokazali ste vi svi odavno kakvi ste. A za ono za onog nasilnika i kancera u sportu, vujosevica, šta to njega razlikuje od ostale gamadi u javnom životu sa sličnim nadimcima? Elem, eto vas tu gde i pripadate. Bolje ne zasluzujete. Forum i lično. Toliko od mene na ovoj temi. 

Edited by dragance
Link to comment

Fala Bobu, zar već ideš s teme, vrcavi dragance?

 

 

edip: :isuse:

Ovaj, i onaj harperov post kako je Partizan najlopovskiji klub na svijet, su hit nad hitovima :kecman:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Pokazali ste vi svi odavno kakvi ste. A za ono za onog nasilnika i kancera u sportu, vujosevica, šta to njega razlikuje od ostale gamadi u javnom životu sa sličnim nadimcima? Elem, eto vas tu gde i pripadate. Bolje ne zasluzujete. Forum i lično. Toliko od mene na ovoj temi. 

 

Koji si ti kosovar™ od čoveka, aj da razumem tvoju mržnju prema Vujoševiću koji ti je otvorio još par rupa na telu i u glavi, ali ono za bradilka je bilo baš šampionski.

 

Iskreno se nadam da ćeš održati reč i da te više nećemo gledati na ovoj i sličnim temama.

 

 

 

Link to comment
12 minutes ago, dragance said:

Pokazali ste vi svi odavno kakvi ste. A za ono za onog nasilnika i kancera u sportu, vujosevica, šta to njega razlikuje od ostale gamadi u javnom životu sa sličnim nadimcima? Elem, eto vas tu gde i pripadate. Bolje ne zasluzujete. Forum i lično. Toliko od mene na ovoj temi. 

1 je :puke:dragance

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...