Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

2 minutes ago, dragance said:

haha, kako da ne. A kad ti podmeces drugima da su sendvicari, SNSovci, botovi, onda je sve ok? Porcija kelerabe i za tebe.

🤮draganče🤮

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene impresioniraju ove odbrane i bacanje lopte u dvorišta. Gle čuda sad je i sloba bio zakleti grobar. 

 

Ono što boli i ja zaista ne razumem, jeste činjenica da klub koji duguje 40m eur uredno zadnje dve sezone dovodi igrače koji dobrano koštaju, što u platama što u transferima. 

 

Odakle? 

 

Lako je sad reci mi smo prodali X, y, z. Jeste slažemo se svi, svaka čast. Međutim odakle bre? 

Iz kog to bunara želja ima tako nešto, tvorza otvoreno pričao kako rizikuje kocka se. Ali lako je da se kockas kad imaš beskonačno resursa kad igraš kod kuće, pa dobio izgubio isto ti je. 

Partizan taj luksuz nema. 

 

 

 

Link to comment

Naravno da je moguce, sto i Partizan i svi drugi klubovi rade. Zamenis dugovanja sa nekoliko kredita, pa dugujes Jovi, umesto Paji, i tako u krug. 

Svaki klub ima mesecne ili tromesecne (ili kakve vec) rate kojima otplacuje deo duga. Kada rata ne legne na vreme, potrazioci mogu da blokiraju racun(e).

 

Tako svi posluju.

 

Sto se tice Zvezde sada, nikakve pare (jos) nisu stigle od UEFA. Ali na osnovu onog sto ce stici, neko novi (neka nova banka pretpostavljam) im je dala deo love ili sve - sto bi trebalo biti pokriveno kada UEFA uplati lovu klubu. Ono sto ja sumnjam da ce se desiti je da ce sav taj novac otici na otplatu novog duga, i tako cemo se naci u jos jednom istoj situaciji gde je "dug prepolovljen, sada iznosi 80 miliona eura". Tako funkcionisu i Zvezda i Partizan, i tako ce biti dok se neka vlast jednom ne zabavi ovim poslom. Nema to veze sa onim sto bradilko i ostali lupetaju iz gneva. Na vasu i nasu zalost, svi smo isti - to sto vama vase govno manje smrdi je vas problem.  

Link to comment

Koliko je meni beskrajno simpatično ovo neverovatno upinjanje&gicanje simpatizera stuba srBstva da ne vide ružičastog slona od 25 tona i sa debelom usnama surlom na sred sobe.

Prajsless :kecman:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
8 hours ago, mozzer said:

Dakle godina je 2018. u Srbiji, na vlasti je Vucic, premijerka je Ana Brnabic i ona je sastavila Vladu a gradjanska pitanja za njih i ovo drustvo su:

 

Gde su pare od Evrope koje su zaradjene u FKP? Zasto se kao pojacanja za LE dovode Smiljanic i Scekic? Zasto se peru pare preko Sume (info iz prve ruke)? Zasto se krade na svakom transferu i plati igraca? Gde je Finansijski Izvestaj? I NAJBITNIJE - zasto niti jedan novinar, policija, ministarstvo i NIKO u ovoj drzavi ne sme ovo da pita Upravu, Premijerku ili Predsednika? Radi se o DIREKTNOJ kradji oko 10-15 miliona iz Kluba pod kontrolom Drzave, 2018.godine za vreme vladavine ove Vlasti?

 

Pitanja su krajnje jednostavna i otvorena. Cak i u manje razvijenim demokratijama svakako bi se raspravljalo o ovome. Ali nazalost u Srbiji 2018.godine- NE.

 

Ali to su potpuno retorička pitanja. Postavljaš ih kao da je cela stvar dešava u Norveškoj, ili ajde da uzmemo Slovačku kao primer manje razvijene demokratije, a ne u Srbiji. Partizan ne obitava pod staklenim zvonom tako da su tvoja pitanja neodvojiva od onih koja je Vasić dodao a odgovor im je zajednički: zato što se tako radi u apsolutno svakom segmentu koji je pod kontrolom države (a u Srbiji je previše segmenata i društvenih procesa pod direktnom ili indirektnom kontrolom države). Drugim rečima, gde god država ima formalnu ili neformalnu moć da upravlja i donosi odluke, imaš sve ono što si naveo gore, i mogu se postaviti istovetna pitanja. Samo zameni FKP sa "Beograd na vodi", "EPS", "RTB" ili nekim sličnim terminom. Sve je to plen skakavaca koji jašu zemlju već četvrt stoleća i ko zna koliko će je još jahati. Neće sigurno ti isti skakavci da objave finansijske izveštaje ili odgovaraju na građanska pitanja.

Link to comment
9 minutes ago, Moća said:

Neverovatno je koliko vas boli ovaj plasman u LS.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 

+1.

Umesto da slavimo jer kad je Zvezda jaka i Srbija je jaka. Jedan vodja jedna zemlja jedan klub !

Link to comment

Pa ne znam baš......

Poslednji put kad je Žlezda bila jaka, država se raspala.....

Bojim se da nas to ne zadesi i sad.... :fantom:

 

 

edip: @Moća

Mene ne boli, naprotiv, već raduje, Eto konačno prilike da zaradim malo para bez motike od kladionice igrajući protiv vas.

(Isto kao što sam zaradio dok su ovi naši pajseri igrali u LŠ)

Edited by Filozof manijak
Link to comment
52 minutes ago, Redoran said:

 

Ali to su potpuno retorička pitanja. Postavljaš ih kao da je cela stvar dešava u Norveškoj, ili ajde da uzmemo Slovačku kao primer manje razvijene demokratije, a ne u Srbiji. Partizan ne obitava pod staklenim zvonom tako da su tvoja pitanja neodvojiva od onih koja je Vasić dodao a odgovor im je zajednički: zato što se tako radi u apsolutno svakom segmentu koji je pod kontrolom države (a u Srbiji je previše segmenata i društvenih procesa pod direktnom ili indirektnom kontrolom države). Drugim rečima, gde god država ima formalnu ili neformalnu moć da upravlja i donosi odluke, imaš sve ono što si naveo gore, i mogu se postaviti istovetna pitanja. Samo zameni FKP sa "Beograd na vodi", "EPS", "RTB" ili nekim sličnim terminom. Sve je to plen skakavaca koji jašu zemlju već četvrt stoleća i ko zna koliko će je još jahati. Neće sigurno ti isti skakavci da objave finansijske izveštaje ili odgovaraju na građanska pitanja.

Kako retoricka pitanja covece?

 

U Finansijskom izvestaju za 2017.godinu prikazani su rashodi od 18.5M EUR. SVI znaju da su ti rashodi oko 10M. Najjednostavija provera strane TROSKOVA bi utvrdila da se radi o laznim/ napumpanim fakturama i kradji. Najjednostavnija. Reviziju je radio i potpisao BDO - sramotno. Za mene su ljudi iz BDO-a sramota za profesiju. Covece to su osnovne stvari - to je osnovni primer korupcije u drustvu. Pa ako zmuris na to onda nemamo sta da pricamo bre...

 

KPMG sta je uradio u EPS-u pa koji je to privredni kriminal... svi cute... Brnabicka... kakav je to olos finansijski za ovu drzavu... zuti jesu pokrali mnogo ali ovo je Potop... SPS dok postoji nema spasa za ovu drzavu

 

Pa ako nece da objave a nema gradjanskog otpora sta mi onda ovde pisemo? Pa sto da pratim FKP? Nisam budala bre...

 

Kakva bre Srbija kakve gluposti ako ne postoje Institucije....

 

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Naravno da je moguce, sto i Partizan i svi drugi klubovi rade. Zamenis dugovanja sa nekoliko kredita, pa dugujes Jovi, umesto Paji, i tako u krug. 

Svaki klub ima mesecne ili tromesecne (ili kakve vec) rate kojima otplacuje deo duga. Kada rata ne legne na vreme, potrazioci mogu da blokiraju racun(e).

 

Tako svi posluju.

 

Sto se tice Zvezde sada, nikakve pare (jos) nisu stigle od UEFA. Ali na osnovu onog sto ce stici, neko novi (neka nova banka pretpostavljam) im je dala deo love ili sve - sto bi trebalo biti pokriveno kada UEFA uplati lovu klubu. Ono sto ja sumnjam da ce se desiti je da ce sav taj novac otici na otplatu novog duga, i tako cemo se naci u jos jednom istoj situaciji gde je "dug prepolovljen, sada iznosi 80 miliona eura". Tako funkcionisu i Zvezda i Partizan, i tako ce biti dok se neka vlast jednom ne zabavi ovim poslom. Nema to veze sa onim sto bradilko i ostali lupetaju iz gneva. Na vasu i nasu zalost, svi smo isti - to sto vama vase govno manje smrdi je vas problem.  

Ne. Tako posluju DB Lopovi. 

 

Dok ovaj narod ovde ne shvati da ce da propadne do kraja dok cuti na ovo.... pa... propasce... mozda tako i treba da bude, ko ih bre hbbe....

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Kako retoricka pitanja covece?

 

U Finansijskom izvestaju za 2017.godinu prikazani su rashodi od 18.5M EUR. SVI znaju da su ti rashodi oko 10M. Najjednostavija provera strane TROSKOVA bi utvrdila da se radi o laznim/ napumpanim fakturama i kradji. Najjednostavnija. Reviziju je radio i potpisao BDO - sramotno. Za mene su ljudi iz BDO-a sramota za profesiju. Covece to su osnovne stvari - to je osnovni primer korupcije u drustvu. Pa ako zmuris na to onda nemamo sta da pricamo bre...

 

KPMG sta je uradio u EPS-u pa koji je to privredni kriminal... svi cute... Brnabicka... kakav je to olos finansijski za ovu drzavu... zuti jesu pokrali mnogo ali ovo je Potop... SPS dok postoji nema spasa za ovu drzavu

 

Pa ako nece da objave a nema gradjanskog otpora sta mi onda ovde pisemo? Pa sto da pratim FKP? Nisam budala bre...

 

Kakva bre Srbija kakve gluposti ako ne postoje Institucije....

 

Druže, tako rade blizanci oduvek. Pročešljaj ranije revizije oba kluba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...