Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel si stvarno tako zaboravan

 

Ocigledno ne koliko si ti ozbiljan. Postpetooktobarske obracune mandrila sa sipke si apostrofirao kao "vidi sta ste nam radili svih ovih godina/decenija"!

 

Osim ako sam bas toliko zaboravan pa je bilo jos nekih, stvarnih, slanja u Kinu. U tom slucaju izvini sto sam te kvotovao.

Link to comment
6 minutes ago, Ruxin said:

Moram priznati da sam zbunjen zašto se ova tema baš sad zakuvala...ja mislio vas aca srbin baš odavno jebava :fantom:

pa nije se sad zakuvalo. očito je u pitanju tema koja se krčka poodavno, po svemu sudeći od 45 pa na dalje. pa s vremena na vreme proključa

 

razumem ja suštinu komšijske priče, samo mi jedna stvar nije baš najjasnija. razmatra se Psiho i njegova uloga ili odsustvo iste, pri čemu se previđa jedna bitna stvar. a to je da se radi o čoveku koji nije normalan. ne na način na koji je "nenormalan" bio svaki nosilac vlasti, manje-više, već se ovde radi o ozbiljnom izopačenju. samo u tom nekom smislu, čini mi se da nije baš osnovano to upoređivanje šta je bilo za vreme Tadića ili ovog ili onog. ovo je neuporedivo. sui generis slučaj. pa pretpostavljam da je vrlo teško normalnom čoveku da dokuči ili uhvati neku zakonitost u ponašanju i namerama potpuno nenormalnog.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 Postpetooktobarske obracune mandrila sa sipke si apostrofirao kao "vidi sta ste nam radili svih ovih godina/decenija"!

 

mene ta prepucavanja šipke, čak i kad su sa smrtinim ishodima apsolutno ne zanimaju. sasvim je druga stvar kada ti mandrili upadnu u teren i vijaju igrače bilo kog kluba, ili ih npr vijaju po gradu, šamaraju im trudne žene, jebu po košutnjaku. to je nešto sasvim drugo. a to marš u kinu, o stranom telu u srbiji, nagrada promoterima demokratije, samo je bila priprema terena za ono neuspelo linčovanje

 

a prisećanje u mom postu je bilo samo kao podsetnik za vasićevo čuđenje otkud "kurva umire"

kurva je kancer

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ocigledno ne koliko si ti ozbiljan. Postpetooktobarske obracune mandrila sa sipke si apostrofirao kao "vidi sta ste nam radili svih ovih godina/decenija"!

 

Osim ako sam bas toliko zaboravan pa je bilo jos nekih, stvarnih, slanja u Kinu. U tom slucaju izvini sto sam te kvotovao.

 

petooktobarski obračun mandrila za tebe je napad na igrače, trenera, rukovodstvo drugog kluba. lov na jebene zečeve bio. za ovako nešto treba da se banuje

Link to comment
pa nije se sad zakuvalo. očito je u pitanju tema koja se krčka poodavno, po svemu sudeći od 45 pa na dalje. pa s vremena na vreme proključa
 
razumem ja suštinu komšijske priče, samo mi jedna stvar nije baš najjasnija. razmatra se Psiho i njegova uloga ili odsustvo iste, pri čemu se previđa jedna bitna stvar. a to je da se radi o čoveku koji nije normalan. ne na način na koji je "nenormalan" bio svaki nosilac vlasti, manje-više, već se ovde radi o ozbiljnom izopačenju. samo u tom nekom smislu, čini mi se da nije baš osnovano to upoređivanje šta je bilo za vreme Tadića ili ovog ili onog. ovo je neuporedivo. sui generis slučaj. pa pretpostavljam da je vrlo teško normalnom čoveku da dokuči ili uhvati neku zakonitost u ponašanju i namerama potpuno nenormalnog.

Ne razumes ti nista a kamoli komsijsku pricu. Kamuflirao si se u neutralnost da umanjis demidz od blamiranja i umnobolnosti tvojih saboraca ali je bilo pitanje vremena kada ces im se pridružiti.

Normalan covek posmatra stvari oko sebe i vidi da Partizan u poslednjih par sezona pod zlim Vucicem pobedjuje Steauu, Az Alkmar, Augzburg, Videoton, Jang Bojs, Skenderbeg, Nordsjeland...a svakako zna, ako prati fudbal, da u istoriji tog skromnog kluba skoro nikada nije bilo toliko pobeda nad renomiranim protivnicima u tako kratkom intervalu. Ako ukljuci elementarnu logiku shvati da je za te rezultate potrebno imati struku i igrace a da bi to imao potrebno je da ih neko dovede. Ne lupeta gluposti da je taj neko tu samo da bi unistio Partizan, pogotovo ako su ti neki ljudi orgazmicno slavili duplu krunu, neartikulisano se derali prozivajuci Zvezdine celnike kad su prezimljavali u evropi, stvorili niz od 5 derbija bez poraza kojim su se do juce svi saborci hvalili, postavili ludaka na klupsku TV koji narodu ispira mozak o Zvezdinoj povlascenosti i time direktno atakuje na interese vlasti...
Vi jednostavno odbijate da prihvate da zavera ne postoji i da je jedini razlog nesto losijih igara Partizana u poslednjih pola godine to sto igraci ne isporucuju onoliko koliko su placeni, pocev od Sume i Tosica pa nadalje.
Link to comment

Kuku šta sve napaćena duša može da pročita...

 

Neko je postavio pitanje “gde su pare, itd.”, ali ja bih dodao da pitate za ne samo prethodne dve godine, već malo duže. Imali ste ceo politički aparat iza sebe od 1992 godine. Imali ste sav novac, izgradili ste jebeni Teleoptik u vreme najveće besparice i krize u društvu, dok je sav novac iz Zvezde isisan za Slobine ratove i za neke trece stvari. Iako najveći lopovi galame “držte lopova”, kao vi sada jer ste takav sistem sami izgradili pa znate iz iskustva, i to vam praštam.

 

ono gde bi vi mogli da nadjete odgovore je da ste igrali već Ligu Šampiona (dva puta?) i tad ste mogli obezbediti dominaciju za dve generacije minimum, što me je najviše plašilo - imali bi monopol kao šećerko u basketu - a šta je bilo od tog novca? Pitajte Zeku i Bjeku prve, pa Djuru, pa Ružića - pa ako išta pretekne, pitajte Vučića.

 

ovo sramno podmetanje gde samo pre dve godine katanac bio realna opcija, i da nije bilo Škundrića (a Zeka je na sve nacine pokušao da natera Gazprom da poništi ugovor) i to za vreme Tadića - i da se nije desio user tipa Grujić - kurac bi mi danas postojali. A sad nastavite dalje. Maske su vam konačno pale i možete slobodno da me zaobidjete na forumu i privatno. 

Link to comment

Ne postoji zavera da se unisti Partizan. Treci naprednjacki esalon nije poslat u Humsku da svesno satre klub, vec u procesu stavljanja naprednjacke sape na svaku jebenu aktivnost u ovoj zemlji. Moguce da ce se  to i desiti, ali iskljucivo kao posledica menadzerskih sposobnosti treceg naprednjackog esalona nesposobnog da upravlja palacinkarnicom a ne ogromnim fudbalskim klubom. I koliko god je mrzeo, ova uprava ce morati jos mnogo para da calne i Suma da dovede da bi se po stetocinstvu izjendacila sa Djurom skakavcem. Partizan je trenutno u jadnom stanju zbog loseg izbora trenera proslog leta  i promasaja s pojacanjima u poslednjih nekoliko prelaznih rokova. 

 

S druge strane, jasno je da je Vucic pokrovitelj Terziceve Zvezde. On je postavio upravu, on je u svakodnevnoj komunikaciji s doktorom sa Sorbone, istureno odeljenje Branov stek. Treba biti mnogo naivan pa poverovati da je manijak koji mikromenadzuje i najmanju sitnicu samo navijac u ovom slucaju. 

 

Meni deluje prilicno ocigledno da je Zvezda favorizovana u poslednje 4 sezone, ali,  kao sto smo videli pre dve godine, Partizanu nije zabranjeno da osvoji titulu, a klub i dalje ima neki uticaj. Iako sad deluje da nam slede godine samaranja ciganskim penisom, to nije nesto sto neki novi Leo i Djuka ne mogu da promene. 

 

Link to comment
43 minutes ago, dragance said:

 imali bi monopol kao šećerko u basketu -

Maske su vam konačno pale i možete slobodno da me zaobidjete na forumu i privatno. 

 

po cemu vi ostrasceni cigani sto mrzite partizan sa svime sto pisete mislite da se razlikujete od ostrascenih grobara sto mrze zvezdu...i tako se ubedjujete u nesto, a svi isti...i sasvim je logicno kad si ostrascen da umanjujes kod sebe  a vidis kod drugog itd

jedino je ovaj samo_opusteno kategorija iznad...bas cudno da mu se dopusta da bitise ovde (vi nadjite nekog naseg ko mu je pandan)

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Kuku šta sve napaćena duša može da pročita...

 

Neko je postavio pitanje “gde su pare, itd.”, ali ja bih dodao da pitate za ne samo prethodne dve godine, već malo duže. Imali ste ceo politički aparat iza sebe od 1992 godine. Imali ste sav novac, izgradili ste jebeni Teleoptik u vreme najveće besparice i krize u društvu, dok je sav novac iz Zvezde isisan za Slobine ratove i za neke trece stvari. Iako najveći lopovi galame “držte lopova”, kao vi sada jer ste takav sistem sami izgradili pa znate iz iskustva, i to vam praštam.

 

ono gde bi vi mogli da nadjete odgovore je da ste igrali već Ligu Šampiona (dva puta?) i tad ste mogli obezbediti dominaciju za dve generacije minimum, što me je najviše plašilo - imali bi monopol kao šećerko u basketu - a šta je bilo od tog novca? Pitajte Zeku i Bjeku prve, pa Djuru, pa Ružića - pa ako išta pretekne, pitajte Vučića.

 

ovo sramno podmetanje gde samo pre dve godine katanac bio realna opcija, i da nije bilo Škundrića (a Zeka je na sve nacine pokušao da natera Gazprom da poništi ugovor) i to za vreme Tadića - i da se nije desio user tipa Grujić - kurac bi mi danas postojali. A sad nastavite dalje. Maske su vam konačno pale i možete slobodno da me zaobidjete na forumu i privatno. 

tipičan primer rsb-ovštine.

par poluistina zadenutih u nemoguće konstrukcije, neverovatne laži i kuknjava nad njihovim umalo ugašenim klubom (  rđavom psu jedna dlaka smeta, verovatno je to od osnivanja. te ne valja tito, ne valja im sloba, ne valja im niko, svi hoće da ugaze zvezdu i preko nje kukavno srpstvo. sad kad je dobro niko ne spominje vučića. to je anatema najveća.) 

a dobro je i ovo za zvezdine pare i ceo politički aparat a oni išli na turneje po jugi sa arkanom ( gvozdena pesnica miloševića) i osvojili godinu ranije kup šampiona. 

posebno je jadno ta večna tema rsb gde su pare, negde je neko izmislio nešto i tako ostalo da se pripoveda.

i na kraju razočarano da su maske pale i onim nazovi normalnim navijačima i kao da ga zaobiđu, jednog dragančeta da zaobiđu.dragančeta koji zna jer mu je to rekao rsb da je klub spasio škundra a zeka sve uradio kontra i to u vreme jednog tadića koji je šutirao penale u rupi.

a koliko je  :puke:draganče bestidan vidi se i po tome što zove Vujoševića šečerko.. 

 

 

Link to comment

Aha, znaci moze Copavac, Prangija, Zvalavi, Narcis, Narkoman, Debeli, itd - a ne moze Secerko? Je li to Vujosevic pod nekom zastitom ili nekoj drugoj listi (osim one gde je oznacen kao kancer u sportu, sa potpunim pravom)?

 

Za razliku od tebe, tacno znam ko je krao u Zvezdi i kako. Oko Gazproma, Skundric, Tadic i Zeka su sami o tome tada govorili.

Ovo o neverovatnim lazima malo kasnije, kad dodjes sebi.

Edited by dragance
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Aha, znaci moze Copavac, Prangija, Zvalavi, Narcis, Narkoman, Debeli, itd - a ne moze Secerko? Je li to Vujosevic pod nekom zastitom ili nekoj drugoj listi (osim one gde je oznacen kao kancer u sportu, sa potpunim pravom)?

 

Za razliku od tebe, tacno znam ko je krao u Zvezdi i kako. Oko Gazproma, Skundric, Tadic i Zeka su sami o tome tada govorili.

Ovo o neverovatnim lazima malo kasnije, kad dodjes sebi.

:puke:draganče:puke:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...