Jump to content
IGNORED

ROLAND-GARROS 2018


Arkadija

Recommended Posts

3 hours ago, Grandilof said:

Odlican Bolleli, da vidis kad su Rafi uglavili najgoreg za prvo kolo. Ovaj osmi gem u trecem, servis Rafe, je bas bas bio brutalan.

 

Odavno nisam video da neko bas ovoliko muci Rafu sa jednorucnim BH.

 

Taj je gem, ispostavilo se bio ključni za set. Bolleli je pritiskao i imao i brejk lopte, ali je Nadal sve odbranio.

 

Ono što sam u snimku video da je Bolleli nekoliko puta odigrao iz BH neverovatne kratke dijagonale i uopšte odigrao je kompetitivan meč sa Nadalom.

 

Videćemo šta će se sa Rafom dalje dešavati, ne izgleda mi baš sveže.

Link to comment
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    42

  • Timmy

    31

  • Ras

    27

  • mlatko

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel taj moron komentarisao meč Berdih-Šardi?

Ako jeste, neko ko slabije prati tenis , je mogao da pomisli da je  Berdih fantastičan igrač, koga odlikuje psihička stabilnost i da je jako neobično kada izgubi 2 taj-brejka tako što je u oba vodio sa 4:1.

Link to comment

Pliskove su kao one najjeftnije raspale kurave sto spopadaju ljude pored puta i nude se za 10 evra, taj fazon. I ja bi tako bio frajer kad bi se gledala visina, svasta...

Link to comment

jeste Mladenovic jako zgodna,lepo ju je gledati ..ali su meni Sarapova i Cibulkova vrhunac sexepila za Pliskovu..

 

ima sad ova neka nova mala hrvatica isto zgodna,ne znam kako se zove...ugl balkanke vode sto se lepote tice :D

Link to comment

Da se upisem na temu, meni najlepe beachvolejasice. [emoji41]

one pokrivene malo manje, ne zbog njih samih nego zbog nametnutih drustvenih obaveza koje ih sputavaju. ali nekome su i one najlepse.




Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Simona Halep otkrila je u intervjuu za 'Sports Illustrated' da veruje da joj je odluka da smanji grudi pomogla da danas bude prva teniserka sveta.

 

Dan kada je tenis umro za mene. :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...