Jump to content
IGNORED

ROLAND-GARROS 2018


Arkadija

Recommended Posts

11 hours ago, Timmy said:

 

Ovo moze da se kaze za svakog tenisera i teniserku. I sadanje i bivse.

 

To su ljudi, nisu roboti, 5:2 je prednost od jednog brejka i nikako cudo nije da se izgubi taj 1 svoj gem i time i sva prednost.

 

Kao da si prvi put gledao Novaka i kao da si prvi put na ovom forumu i ne sećaš se "najopasnijeg" rezultata za Novaka. 

 

Link to comment
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    42

  • Timmy

    31

  • Ras

    27

  • mlatko

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato i reagujem :)  Ja bih mogao sad zlonamerno da napisem nesto tipa kao da si u zivotu odgledala manje od 1000 meceva u kojimas ne igra Novak, pa se cudis sto neko ispusti 5:2.

 

Pitaj samo Glija sta je sve dozivljavao u tenisu, kakvi preokreti i kakva pucanja igraca. Tenis je pojedinacni sport. I nije uporediv sa kolektivnim sportovima iz najbalnalnijeg razloga jer nemas saigraca sa te pokrije, bodri i sl. Padne koncetracija 1 min i ode brejk, set...

 

Kad se Novak uporedi sa svojim kolegama sigurno je u samom vrhu po psihickoj stabilnosti i siguran sam da  na nepostojecoj listi tenisera sa najvise izgubljenih setova posle 5:2 nije u vrhu. 

 

Ako vec trazimo zamerke Novakovoj igri, ja ne mogu da verujem da on i dalje nimalo nije popravio smec. Ok, jeste to specifican udarac, razlikuje se po svemu od ostalih... ali opet -  da ne moze da bude bar prosecan u tome stvarno mi nezamislivo.

Link to comment

To bih isto i ja sasd mogao da napisem... Ne mislim da si zlonamerna ili sta slicno. Izvinjavam se ako je tako zvucalo.

 

Samo mislim da se preteruje sa tom mantrom kako Novak gubi dobijene meceve.

Edited by Timmy
Link to comment

Bravo, Simona!

 

Odličan tenis u finalu i zaslužena pobeda Halep.

Simona je bila bolja u drugom setu, ali je jedva kapitalizovala tu prednost. U osmom gemu, kada je Stivens lako napravila ribrejk za 4:4 za Simonu stvari nisu izgledale baš dobro. Od tada, Simona je igrala brutalan, hrabar i nadahnut tenis, uz fantastično kretanje, gotovo nestvarnu defanzivu i stalne napade, pa i malo (zaslužene) sreće (mreža za brejk poen zqa 4:0). Stivens dobra, ali takav tenis nije mogla da isprati: bila je za jedan korak, za jedan udarac, za jedan poen - u stalnom zaostatku.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...