Jump to content
IGNORED

ROLAND-GARROS 2018


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    42

  • Timmy

    31

  • Ras

    27

  • mlatko

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

svaka čast Gofanu, ali komentator je izgleda stavio ozbiljan novac na njega. navija jače nego njegov box

 

honorable mention,

rts sa izborom prenosa, Nadal - Gaske :) 

Link to comment

ali kad kaze Monfis mi je bio jedan od omiljenih igraca do ovog meca ali ovo je necuveno...kakav car...a ovaj se prenemaze i presavija bez daha na svakom mecu kada sam ga zakacio na tv

Link to comment
20 minutes ago, booyaka said:

Plavušanko je zreo da završi turnir danas.

 

Plavušanko je zreliji. Zato nije završio turnir ni protiv Lajovića, a ni protiv Džumhura (koji je odigrao daleko bolji meč nego Lajović). Da li će završiti danas, videćemo. U TB drugog seta je bio bolji, odnosno odlučniji od Kačanova i zasluženo dobio.

Dobar meč.

Link to comment



 
Plavušanko je zreliji. Zato nije završio turnir ni protiv Lajovića, a ni protiv Džumhura (koji je odigrao daleko bolji meč nego Lajović). Da li će završiti danas, videćemo. U TB drugog seta je bio bolji, odnosno odlučniji od Kačanova i zasluženo dobio.
Dobar meč.


Duci je riknuo već u četvrtom setu, Džumhur nije imao problem sa kondicijom i bio je kompetitivan do kraja, ali jeste plavušanko rešio karakterom taj meč. Rekao bih da Kačanov igra bolje od obojice, biće zanimljivo i neizvesno, tako sada izgleda.
Link to comment

Kačanov u ovom izdanju je pljunuti Safin. Ne znam da li će izvući ovo do kraja ali bilo bi dobro da se izvuče iz neke pozicije mediokriteta u kojoj je bio poslednjih par godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...