Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

fanatizam u kvalifikacionim utakmicama za evropske grupe nece biti sporan, tu se pune dzepovi. a onda kombine  od septembra, a od januara bleja i razonoda.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li je problem obnavljanje ugovora, mislim da su njihovi uglavnom obnavljani da bi se izbjeglo sa igrači odu za džabe, samo nisam siguran da je to uvijek dobra računica. Ajde Borjan, Marin i možda još neko, ali ne znam zašto je bilo bas toliko neophodno da se nagradi Jovičić ili Gobeljic novim ugovorom. 

 

Čaušić he propala investicija ali to još i mogu da razumijem kao grešku, ovo ostalo su  bas predvidljivo glupi potezi.

 

Nema veze, sad idemo na odmor, mislim da je potreban i nama o igračima, a onda za mjesec ipo, sa novih 10 pojačanja, da nekako prođemo ta prva dva kola i već smo praktično pola posla za sezonu završili

 

 

Link to comment

Nama je trece kolo kljuc sezone. Zamenili smo polusezone, sad nam je najbitnije to III kolo kvalifikacija za LS i to krajem jula i za to se tempira forma. A ne za period mart-maj.

 

Neka se odmore, neka Milojevic rascisti sa tzv gardistima i ona jovo na novo. Malo mucenje pa utakmica sezone u julu, pa pocetkom avgusta.

 

Na srecu ako ispadnemo iz kvalifikacija za LS, idemo u naredno kolo kvalifikacija za LE, pa imamo jos jednu sansu da izvucemo sezonu. A verovatno smo nosioci u sva 4 kola u kvalifikacijama za LE.

Link to comment
9 hours ago, harper said:

I hajde ih se sad ti otarasi, prodaj bilo kome, ubedi ih da treba da idu. Gde da idu? I zasto bi to radili? Ovde uzimaju pare koje su mnogo vece od kvaliteta koji poseduju, igraju kad i koliko hoce, na okupu su, imaju drustvo za ludjenje po gradu, porodice su im tu s njima, trener im je drugar. Raj na zemlji.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Winston_Bogarde

Link to comment

Razumem da neki forumasi zele da otvorim temu za sezonu 2019/20 jer misle da sam "srecne ruke".  Mada u srecu slabo verujem, moj entuzijazam za Zvezdin tim u prethodne dve sezone poklopio se sa uspesnim izdanjima tima i na domacim i na medjunarodnim takmicenjima.  Na zalost, moj entuzijazam za ovaj Zvezdin tim za narednu sezonu je gotovo na nuli.  Taj entuzijazam je kopnio tokom prolecnog dela prvenstva zbog sve slabijih igara koje je tim pruzao iz utakmice u utakmicu, da bi kulminirao na utakmicama u Lucanima i u finalu Kupa.  Cela sezona mogla bi da se sumira jednom recenicom: Partizan je pobedom u Kupu spasao sezonu, a Zvezda ju je upropastila porazom i katastrofalnim izdanjem u finalu Kupa.  Mislim da lose igre u prolecnom delu nisu samo posledica lose forme i slabog kvaliteta pojedinih igraca, vec da je tome uzrok slabo rukovodjenje timom i na sprotskom i na kadrovskom planu.  Ne vidim da je Milojevic u stanju da to prevazidje i popravi, niti da sadasnja selekcija igraca (narocito defanzivnih) daje nadu za boljitak.  Pribojavam se da ce pad da se nastavi.   Voleo bih da su moj pesimizam i procene pogresni (sto ne bi bilo prvi put), ali pretpostavljam da ne zelite da neko sa takvim sumornim gledistem otvori temu za dolazecu sezonu.  Predlazem zato da ovaj put to uradi Adasevic, veciti optimista kada je Zvezda u pitanju i bolji poznavalac fudbala i stanja u klubu od mene.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
15 hours ago, Dimitrije said:

Razumem da neki forumasi zele da otvorim temu za sezonu 2019/20 jer misle da sam "srecne ruke".  Mada u srecu slabo verujem, moj entuzijazam za Zvezdin tim u prethodne dve sezone poklopio se sa uspesnim izdanjima tima i na domacim i na medjunarodnim takmicenjima.  Na zalost, moj entuzijazam za ovaj Zvezdin tim za narednu sezonu je gotovo na nuli.  Taj entuzijazam je kopnio tokom prolecnog dela prvenstva zbog sve slabijih igara koje je tim pruzao iz utakmice u utakmicu, da bi kulminirao na utakmicama u Lucanima i u finalu Kupa.  Cela sezona mogla bi da se sumira jednom recenicom: Partizan je pobedom u Kupu spasao sezonu, a Zvezda ju je upropastila porazom i katastrofalnim izdanjem u finalu Kupa.  Mislim da lose igre u prolecnom delu nisu samo posledica lose forme i slabog kvaliteta pojedinih igraca, vec da je tome uzrok slabo rukovodjenje timom i na sprotskom i na kadrovskom planu.  Ne vidim da je Milojevic u stanju da to prevazidje i popravi, niti da sadasnja selekcija igraca (narocito defanzivnih) daje nadu za boljitak.  Pribojavam se da ce pad da se nastavi.   Voleo bih da su moj pesimizam i procene pogresni (sto ne bi bilo prvi put), ali pretpostavljam da ne zelite da neko sa takvim sumornim gledistem otvori temu za dolazecu sezonu.  Predlazem zato da ovaj put to uradi Adasevic, veciti optimista kada je Zvezda u pitanju i bolji poznavalac fudbala i stanja u klubu od mene.

 

Odlican post kao uvod u novu sezonu. 

 

Pa da nastavimo...

Link to comment

Kasnis Frenk, rekao covek da ostaje... Treca sezona, opet je usao u istoriju biggrin.png

 

Malo o Evropi... Posto smo nosioci u prva dva kola kvalifikacija, potencijalni protivnici po kolima su

 

 

 

1a6703e2047f485e2de27cda153c3113.jpg

 

 

 

Kupili smo izgleda Spanca stopera direktno iz Primere, Aleks Galves se zove.

 

Link to comment

Jes malo bezveze imati topic od preko 1500 strana na kraju sledece sezone,.. mozda ipak bolje da se napravi novi, za novu sezonu. Kup smo iskulirali i apsolvirali... vreme je za nove pobede...

 

 

Moze i split od Frenka, ako niko nece da napise neki super uvod :D 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...