Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

kosanovic je nekoliko puta izjavio da se bolje oseca u ulozi pomocnog trenera. ako je to bila samo lazna skromnost onda je verovatno najbolje resenje da njega postave za sefa. u suprotnom ga svakako treba zadrzati u strucnom stabu.

 

sto se terze tice, on jeste razbojnik al nije glup pa da posle ovakve dve sezone dovede sima za trenera. raspad sistema koji bi usledio nakon takvog poteza bi ugrozio i njegovu poziciju. zato terzic mora da dovede nekoga iza koga moze da se krije. 

 

i sami igraci su sad vec ozbiljno nalozeni da su velike face pa bi tesko prihvatili trenera slabije reputacije. od leta nece vise biti ni milijasa u svlacionici, pa ce najstariji igrac biti borjan (sa sve ugovorom u nedogled) a videli smo da on vise ni miloja ne slusa a ne daj boze nekog sima krunica. tu su i ovi takozvani gardisti koji su ocigledno ekipa za sebe... dakle ekipi treba ili neko cije ime nosi malo ozbiljniji autoritet, tipa miha, zenga itd, ili kosan koji ih dobro poznaje, u kojeg imaju poverenja i ocigledno ga gotive. 

 

od alternativnih resenja tu je jos i jankovic koji ima debela ledja zbog cinjenice da je ortak sa vucicem. on je recimo resenje za kojim moze da posegne terza, daleko pre nego za krunicem. 

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro, treba reći da se u poslednje vreme nisu zajebavali sa trenerima, koliko god Božović bio šarlatan, i njega kad su dovodili računali su da je radio u inostranstvu, vodio neke ozbiljne timove itd. verovatno će i sada tražiti nekog našeg ko je radio u inostranstvu, mislim čak da je npr Siniša dovoljna paljevina da bi možda čak i došao. ili neko sličan. mada ne znam ko bi  iole relevantan hteo da dođe odmah posle Miloja, osuđen da radi u njegovoj senci, i da ima lošiju sezonu od prethodne. kao ovi mučenici u Realu ove godine

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ja zato mislim da bi trebalo da dovedu stranca koji neće imati taj kompleks. Ko god da dođe, u najboljem slučaju može da uradi isto što i miloe, bolje teško da je moguće, al mislim da bi neki stranac bio manje opterećen. 

 

Link to comment

Muslin je, znate već šta mislim o njemu. A i sve dok je Džaja makar  počasni nečega, taj neće ni prismrdeti klubu.

 

Miha se neće nikada vratiti full time u Srbiju, zbog dece itd.

 

Jankosan...ne zajebajite se. 

 

Zenga takodje.

 

Simo, to bi bilo Terzino samoubistvo.

 

Lalat :isuse:

 

Ko je još ostao sa spiska mogućih ili želja PPPa?

Link to comment

Nema sanse da Miha ode iz Bolonje nakon stvarno dobrog drugog dijela sezone. 

 

Od domacih, ne znam, onaj Jovanovic sto je bio u Apeolu se pominje svaki put, Vukomanovic je jedno vrijeme, onaj lik sto je bio u Osasuni, Vasiljevic ili kako vec... To je otprilike to, ne znam ko jos postoji. Jedino da Djuku privolimo :fantom:

Link to comment
31 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Nema sanse da Miha ode iz Bolonje nakon stvarno dobrog drugog dijela sezone. 

 

Od domacih, ne znam, onaj Jovanovic sto je bio u Apeolu se pominje svaki put, Vukomanovic je jedno vrijeme, onaj lik sto je bio u Osasuni, Vasiljevic ili kako vec... To je otprilike to, ne znam ko jos postoji. Jedino da Djuku privolimo :fantom:

 

Techa bi vam bio solidno resenje.

Link to comment
31 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Vasiljevic ili kako vec... To je otprilike to, ne znam ko jos postoji:fantom:

teško da bi peđi vasiljeviću najverniji oprostili ružnu prošlost

 

:fantom:

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

teško da bi peđi vasiljeviću najverniji oprostili ružnu prošlost

 

:fantom:

Jel to onaj sto je dao go Zvezdi sa nekih 30 metara na Jna za vreme sankcija.Bio sam mali tad pa ne znam :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...