Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Stojković, Degenek, Rodić - Čaušić, Jovančić - Ben, Marin, Simić - Pavkov.

Klupa: Popović, Jovičić, Ebisilio, Babić, Joveljić, Jevtović, Boaći.

Pari Sen Žermen: Bufon - Kerer, Tijago Silva, Kimpembe, Bernat - Di Marija, Verati, Markinjos, Nejmar - Mbape, Kavani.

Klupa: Areola, Menije, Dani Alves, Čupo Moting, Draksler, Rabio, Dijabi.

Bice cupavo...

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Stojković, Degenek, Rodić - Čaušić, Jovančić - Ben, Marin, Simić - Pavkov.

Klupa: Popović, Jovičić, Ebisilio, Babić, Joveljić, Jevtović, Boaći.

Pari Sen Žermen: Bufon - Kerer, Tijago Silva, Kimpembe, Bernat - Di Marija, Verati, Markinjos, Nejmar - Mbape, Kavani.

Klupa: Areola, Menije, Dani Alves, Čupo Moting, Draksler, Rabio, Dijabi.

Bice cupavo...

 

I sta kazes, balerina lupeta gluposti? 

 

Kako nas troluje Miloe s ovim Causicem, nadrealno. 

Gobelja vs Nejmar :jerry:

Link to comment

Bobe Pavkovic veli da ce biti zajebano jer igramo sa dva nova tandema Stojkovic - Degenek i Causic - Jovancic.

 

Bitno je da damo gol vise od njih, a ne sumnjam u to. :)

Link to comment

Milojevic je trener i najbolje zna koga i zasto stavlja u startnih 11.  Ja bih vise voleo da vidim Jovicica i Lorenca umesto Causica odnosno Simica, kao sto bih vise voleo da Gobeljica na klupi i Stojkovica na desnom beku.   Ali ja nisam trener i moje poznavanje fudbala je daleko od profesionalnog. 

Link to comment
Milojevic je trener i najbolje zna koga i zasto stavlja u startnih 11.  Ja bih vise voleo da vidim Jovicica i Lorenca umesto Causica odnosno Simica, kao sto bih vise voleo da Gobeljica na klupi i Stojkovica na desnom beku.   Ali ja nisam trener i moje poznavanje fudbala je daleko od profesionalnog. 
Isto mišljenje imam. A valjda Milojević zna zbog čega je tako. Sa druge strane to razmišljanje je dovelo do minus dva u Napulju, a onda kada su ušli Jovančić i Ebisilio zaigrali smo baš dobro.
Link to comment
Sa trece strane i Napoli je povukao rucnu.
Pobeda od dva razlike dovela ih je da sa minimalnim porazom ispadaju. Da je ostalo 3-0 ili 4-1, Liverpulu bi trebala pobeda od dva razlike.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...