Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, pbg12345 said:

milojev ostanak kao apsolutni prioritet

pa odmah zatim marinov

a posle svakog novog gostovanja u ls, sve sam sigurniji da bi i borjanov opstanak trebao biti pri samom vrhu te liste prioriteta

 

+1000

 

Ја синоћ стигао да гледам задњих 35-40 минута. Што се мене тиче, ми побиједили 1-0 :fantom:

Link to comment

ali sa kojim sastavima mi igramo najtezu grupu u ls, pa to nema ni u prici..

srnic, gobeljic, simic, i to jos van svojih pozicija, a i na svojim pozicijama su kataklizma..

i tako fakticki od prve tekme sa napolijem..

 

tako da je ovaj rezultat koji imamo u ls, u domenu naucne fantastike.. :coffee:

Link to comment

rezultat na stranu, utakmica sinoc je mnogo bolje odigrana od one u beogradu. ekipa je bas napreduje kako takmicenje odmice. stvarno iznad svih ocekivanja,

jasno je da za neke igrace na ovom nivou nema mesta ni na klupi. gobeljic u prvih pola sata totalna katastrofa, uzas, covek je limitiran u svakom pogledu. babic bas veliko razocarenje, bez trunke zivota, totalno usporen, nesnadjen. mora da se trgne ako misli da napravi nesto u fudbalu. nije mi jasno ni zasto ebisilio ne dobija priliku da pocne. uopste ne deluje kao da pati od neke kurcobolje, naprotiv. imao nekoliko bas dobrih poteza, posebno ona dijagonala za marina.
sto se srnica tice, verujem da bi od njega mogao da bude dobar desni spoljni. disciplinovan je, ima dovoljno snage da sparta uz liniju i ako mu se dobro definise uloga mislim da na toj poziciji moze biti vise nego koristan.

 

na psg borjan, stojkovic, rodic, savic, degenek, jovancic, causic, ebisilio, ben, marin i boaci

uz pojacanja, milunovica i jirku, uz klince terzica i erakovica, joveljic je vec deo prvog tima, mislim da vec imamo vise nego dobru osnovu sa sledecu sezonu. marin je prioritet da ostane, bar do kraja kvalifikacija, borjan isto.

sve u svemu, uzivanje je bilo gledati utakmicu sinoc.

 

Link to comment

Srnic je dobar momak, disciplinovan, lojalan ali fudbalski vrlo ogranicen.  Nema dribling, nema pas, nema centarsut, nema sut, nema skok, nema visinu.  Koliko sam ja razumeo, juce je on bio iznudjena zamena za Branka Jovicica koji je trebalo da igra na poziciji zadnjeg veznog, ali je na poslednjem treningu obnovio povredu.  Milojevic nije zeleo da stavi Jovancica u startnih 11 jer je jos uvek rovit od povrede.  Prema tome, knjiga je spala na Srnica.  Postojala je opcija Meleg, ali taj momak nije prakticno igrao od septembra. 

 

Gobeljic je isto tako iznudjena izmena.  Slab igrac.  Mislio sam da moze da zameni Stojkovica (o kome nemam visoko misljenje), ali pogresio sam u proceni.  Gobeljic je odigrao katastrofalno lose.  Na zalost, nema drugog igraca koji bi mogao da igra na poziciji beka u odsustvu Stojkovica (Hajdin, koji je isto tako los, nije licenciran za LS). 

 

Konacno Simic.  On je po fudbalskom umecu puno bolji od prethodne dvojce (ima dribling, sut, centarsut, drskost) ali to svoje umece ne ume da prenese u igru.  On deluje dobro kada Zvezda igra protiv slabasnih protivnika, ali u evropskim utakmicama se pokazao kao problem.  Njegovo prisustvo u startnih 11 u jucerasnjoj utakmici nije bilo iznudjeno, buduci da su na klupi sedela bar dvojca kvalitetnijih i iskusnijih igraca od Simica.

Edited by Dimitrije
Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

ali sa kojim sastavima mi igramo najtezu grupu u ls, pa to nema ni u prici..

srnic, gobeljic, simic, i to jos van svojih pozicija, a i na svojim pozicijama su kataklizma..

i tako fakticki od prve tekme sa napolijem..

 

tako da je ovaj rezultat koji imamo u ls, u domenu naucne fantastike.. :coffee:

 

kod Miloa pozicije i imena ne znače mnogo. prvu njegovu istorijsku™ utakmicu u Zvezdi, za ulazak u grupu posle 10 god, smo igrali sa Frimpongom na štoperu

 

 

Edited by levi
Link to comment

Bice veoma zanimljivo videti kako ce rukovodstvo izaci na kraj sa nekim dolazecim izazovima pored terena

 

Ne znam kome, kako i kada istice ugovor. Bilo kome u ovom timu, trzisna vrednost je skocila, i po mojoj skromnoj proceni bice dosta odlazaka za ozbiljniji novac nego do sada. Tesko je raditi kada se nema para, na to smo navikli, i kada ostanu samo koske nestane i lesinar. Sada treba da se radi sa vise novca u rukama, i tu se vec smesi lesinar, bice opet mesa...

 

BTW: Na poslu imam nekoliko Francuza, jedan je navijac Olimpika. Oce da nam vrate Radonjica, kaze, bre ovaj "tvoj" nista ne zna...

Edited by assignment
Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

kod Miloa pozicije i imena ne znače mnogo. prvu njegovu istorijsku™ utakmicu u Zvezdi, za ulazak u grupu posle 10 god, smo igrali sa Frimpongom na štoperu

 

 

 

Zato sto je Le Talek bio suspendovan

 

 

Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Srnic je dobar momak, disciplinovan, lojalan ali fudbalski vrlo ogranicen.  Nema dribling, nema pas, nema centarsut, nema sut, nema skok, nema visinu.  Koliko sam ja razumeo, juce je on bio iznudjena zamena za Branka Jovicica koji je trebalo da igra na poziciji zadnjeg veznog, ali je na poslednjem treningu obnovio povredu.  Milojevic nije zeleo da stavi Jovancica u startnih 11 jer je jos uvek rovit od povrede.  Prema tome, knjiga je spala na Srnica. 

Нема ништа. Оне голове Краснодару, Келну, астистенције против Спарте је починио неко други.

Link to comment

Ekipa je sad jaca nego prije nekoliko godina kad je on dosao kao pojacanje. Objektivno, on nije veliki kvalitet cak ni za Zvezdu, ali dao je klubu dosta, naspram ocekivanja.  Vrijeme je vjerovatno da ode, zasluzio je i da naplati svoj ucinak, ne mozemo se praviti da nije imao bitnih golova [ili asistencija, tipa protiv Sparte ili u derbiju]

Uz to, cini mi se kao profesionalac, nije se bunio kad je [nekoliko puta] bio na marginama ekipe. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...