Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oni nas ubise po desnoj strani, a nasa leva strana odbrane ne postoji.

Srnic igra... NESTO, Krsticic imao dobru loptu na krilo za Rodica i par presecenih, Marin ne moze sam.

Mozda Ebisilio umesto Srnica pa da odigramo nestoi u napadu.

Nismo se totalno raspali... Ako damo gol u prvih 10ak minuta, moze svasta da bude...

Link to comment

valjalo bi zaista da proba sa nekim ko zna lopte dok marin pre svega, a i ben imaju snage, pa da imamo trojicu koji imaju tehniku da odigraju nesto na ovom nivou

ebisilio se namece kao najlogicnije resenje

i joveljic, posto bi mali pokidao, stojiljkovic decko ocigledno trenutno ne moze

srnic bi manje upadao u oci da igra na svojoj poziciji, ovako jbg

Link to comment

Mi igramo solidno, ali je Napoli surovo kaznio dve velike greske naseg brata Gobelje i to je to. Normalno, ne mozemo ocekivati mnogo vise od ovoga. Gledam na nekom spanskom kanalu bez komentatora, svaka cast navijacima koji su tamo, delimicno glasniji od vrelih zabara....

Link to comment

Gobelja je dobar za ono posle utakmice, na atletskoj stazi, da diriguje pevanje, da se kaci na sipku, da se glupira u svlacionici.  Za teren je manje dobar, pogotovo teren u LS.

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Oni nas ubise po desnoj strani, a nasa leva strana odbrane ne postoji.

Srnic igra... NESTO, Krsticic imao dobru loptu na krilo za Rodica i par presecenih, Marin ne moze sam.

Mozda Ebisilio umesto Srnica pa da odigramo nestoi u napadu.

Nismo se totalno raspali... Ako damo gol u prvih 10ak minuta, moze svasta da bude...

ma nece vaditi srnica sigurno

gurnuce ga na krilo ilieventualno beka

stojiljkovic, simic, gobeljic su vidjeni za zamenu i to tim redosledom

+1 na bold :fantom:

 

Link to comment

Nevezano za igru, ovaj rezultat sam manje više očekivao (OK, uvek u potaji tinja nada [emoji23]), ali se i dalje nadam da Loserpool može da preokrene rezultat u Parizu...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Jovelja se zagreva. jel igrao on danas za omladince? 

 

mislim da nema više šta da se čeka, daj malog, verovatno po krilu, umesto Simića

Edited by levi
Link to comment
1 minute ago, Hobbit slayer said:

ali se i dalje nadam da Loserpool može da preokrene rezultat u Parizu...
 

Uzalud se nadaš, jedva da su prišli golu, Bufon je mogao da odrema do penala pred kraj poluvremena. Plus pola odbrane sad ima po karton, a ovamo valjda samo Verati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...