Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opet će morati da ga menja u 22. minutu. Meni je on najlošiji igrač. Možda jedino Čaušić lošiji.
Da je najlošiji nije, ali u ovim jačim utakmicama je bas mršav bio. Mada nemamo trenutno prevelik izbor. Samo sam se nadao da će ebecilio početi, kafu i ne mora što se mene tiče..
Link to comment
Da je najlošiji nije, ali u ovim jačim utakmicama je bas mršav bio. Mada nemamo trenutno prevelik izbor. Samo sam se nadao da će ebecilio početi, kafu i ne mora što se mene tiče..
Mislim na ove koji su često starteri. Ne poredim sa Hajdinom.

Inače nema poređenja utakimce sa Liverpulom. Potpuno je ovo drugačije. Gostujemo, nema naše publike, niti što je važnije onog naboja da se dokažu posle dva ubedljiva poraza. Napoli je izuzetno kvalitetan, neće nam dati šansu koju je dao Liverpul. Opet posle pobede nad Liverpulom možemo da pokušamo da izvedemo još neko čudo.
Link to comment

Napoli je trenutno bolji od liverpula. Ne po pojedinačnom kvalitetu, naravno, ali po igri jeste. Neće nas sigurno potcjeniti. Teško je očekivati neki pozitivan rezultat, s obzirom na to da nam fali nekoliko igrača. Ali idemo da probamo, jebiga. Gostovanja u evropi smo ove sezone po pravilu igrali plasljivo, nadam se da je u zadnjem (za ovu kalendarsku godinu) došlo vrijeme da pokažemo nešto više...

Link to comment
Biće gadno, ali nema veze, mi smo Zvezda

Upravo tako...

Srcem na San Paolu, a nadu polažem i u bindipperse...

Neka ponove pristup kao protiv Liverpoola u Bg i bice sve kako treba.

 

Pa makar izgubili, bicu zadovoljan.

+ tisuću...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
23 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Napoli je trenutno bolji od liverpula. Ne po pojedinačnom kvalitetu, naravno, ali po igri jeste. Neće nas sigurno potcjeniti. Teško je očekivati neki pozitivan rezultat, s obzirom na to da nam fali nekoliko igrača. Ali idemo da probamo, jebiga. Gostovanja u evropi smo ove sezone po pravilu igrali plasljivo, nadam se da je u zadnjem (za ovu kalendarsku godinu) došlo vrijeme da pokažemo nešto više...

+1 sve

Link to comment
Na klupi popovic, sumaila, ebisilio, jovancic, pavkov, kafu i joveljic

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk


Dobra klupa. Osim Rašida, svaki ulazak može da ima uticaja na našu igru.

Negde se pojavilo da je Simić desni bek, Gobelja uz Krstičića, a Srnić levo napred.
Link to comment





Negde se pojavilo da je Simić desni bek, Gobelja uz Krstičića, a Srnić levo napred.


Na Sofa Score i CL app, mada kontam da je to više njihov zajeb...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...