Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Cole Janković igrao je za Crvenu zvezdu, jelte. Viši nivo. Dao golove Real Madridu i Liverpulu. Naterao te fudbalske kiborge da kleknu na travu beogradske Marakane, pred crveno-bele barjake. Izbacio ih iz najprestižnijih takmičenja. Pio sa Tomom Zdravkovićem, drugovao sa Hašimom Kučukom Hokijem – za one mlađe: junak samoupravnog kafanskog sevdaha i predvečerja sirotinjskih predgrađa, kako neko napisa za poslednji ispraćaj mu; himničar karirane kafanske epohe. I neka bude kao bonus (ali ne najmanje važno, naprotiv) - ljubio najzgodniju Jugoslovenku.

 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-slobodan-cole-jankovic-igras-za-zvezdu-dajes-golove-realu-i-liverpulu-pijes-sa-tomom-zdravkovicem-ljubis-najzgodniju-jugoslovenku-to-je-zivot/312517

Link to comment
Jednom recenicom je zavrsio intervju.  Zena ga je pitala kakvi su mu utisci o utakmici, a on je samo zahvalio igracima oba tima "na fer i korektnoj igri", okrenuo ledja i otisao, ostavivsi onu zenu zbunjenu i bez obavljenog posla.
Mišljenja sam da mu je "pukao film" pred kraj utakmice i da je bilo bolje da izgovori samo ovo nego zaista da podeli mišljenje o utiscima.
Ne sećam se da sam ga video onako drčnog i nervoznog kao pred kraj jučerašnjeg meča, klupa nam obično ima ok ponašanje. Sudije su pogubile konce potpuno i krajnje nepotrebno, verujem da je to bio razlog. Više je bilo natezanja, gurkanja, svađanja i prepiranja, nego igre u tih poslednjih 10,15 min meča.
Inače je uvek korektan u tim izjavama nakon mečeva.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

“Najveća ti je anegdota da nikada, od pionira do prvog tima, nisam izgubio od Partizana”.

 

Čuo sam pre par meseci da je često u selu Sovljak u Mačvi i da ga ljudi uglvanom vidjaju kod igrališta. Ja tuda prolazim svakog četvrtka al ne videh ga, moraću bojle da se raspitam medj seljanima.

Link to comment
3 hours ago, Segundo said:

Mišljenja sam da mu je "pukao film" pred kraj utakmice i da je bilo bolje da izgovori samo ovo nego zaista da podeli mišljenje o utiscima.
Ne sećam se da sam ga video onako drčnog i nervoznog kao pred kraj jučerašnjeg meča, klupa nam obično ima ok ponašanje. Sudije su pogubile konce potpuno i krajnje nepotrebno, verujem da je to bio razlog. Više je bilo natezanja, gurkanja, svađanja i prepiranja, nego igre u tih poslednjih 10,15 min meča.
Inače je uvek korektan u tim izjavama nakon mečeva.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Razumem, ali profesionalac je i "pucanje filma" nije izgovor za neprofesionalni odnos prema reporterki, koja je isto tako profesionalac i koja je bila tu da obavi posao koji su verovatno njena TV kuca i klubovi vec unapred ugovorili.

Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Razumem, ali profesionalac je i "pucanje filma" nije izgovor za neprofesionalni odnos prema reporterki, koja je isto tako profesionalac i koja je bila tu da obavi posao koji su verovatno njena TV kuca i klubovi vec unapred ugovorili.

Добро Димитрије теби никад професионално није пукао филм. Ти си дефинисао српски зен.

Link to comment

Ako vec ne moze da kontrolise tzv. pucanje filma na utakmici, onda neka ga upraznjava sa sebi ravnima (Lalatovic, sudija, delegat) a ne na onoj promrzloj devojci koja ga je sa osmehom sacekala da joj da kurtoazni odgovor na sasvim benigno pitanje. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...