Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Tavamba je krsina u odnosu na Pesica... ima masu, tesko mu je oduzeti loptui.ali ni blizu kvaliteta.

+1000

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, adasevic said:

 

Jeste statistika kao bikini, ali je taj nemac pojma dao 25 golova u ligi (29 u sezoni) dok je duplo bolji igrac dao malo manje od pola od toga (12 golova u prvenstvu, 19 u sezoni). Uz to Tavamba ima 29 a Pesic 26 godina sto je takodje vrlo bitan faktor za cenu. Ne bih ulazio dalje u analize ko je i zasto bolji, cenim da imas ti neku svoju skalu kako to odredjujes, al eto cisto price radi i ovih podataka. Takodje i triplo bolji igarc doduse na drugoj poziciji Uros Racic je otisao za 2,2 miliona evra ovog leta iz kluba pa je stvarno cudo nevidjeno da najbolji strelac u Srbiji koji nije mator dobije neku veliku ponudu od Arapa... madjija. 

 

 

Samo kazem...

 

 

 

Skala očinjeg vida i gledanja fudbala. Al nebitno, glupo je što sam uvukao tavambu u priču jer je cena igrača živa stvar™ i besmisleno je to porediti pošto dosta toga određuje cenu. Ali čim čujem da imamo neke veze sa arapima, odmah mi to bude sumnjivo. Možda ljudi stvarno žele pošteno da plate 4 miliona 1 pešića, a ja sam paranoik, ne isključujem

Link to comment

Na kraju sezone je bilo ozbiljna mogucnost da ode u Kinu cak i za vece pare, tako da ova cena uopste nije nemoguca. Narocito tamo gde preplacuju. Da je mnogo jeste, ali kad pogledas cene igraca i koliko su svi preplaceni nije ni nemoguce ni nerealno... 

Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

Ma daj, pa komšije ne mogu tavambu, koji je duplo bolji igrač od njega, da prodaju ni za pola od toga, i sad se odjednom pojavljuju neki arapi i plaćaju 4 miliona za ovu cepanicu ničim izazvani. Ako je istinita vest uopšte

 

:laugh:

Link to comment

Meni je on negde u rangu Djurdjevica, koji je valjda otisao za 2 milke. 

Napadac iskljucivo za kokeza upotrebu. Izgledao je kao dete pored stopera Cska 

 

Tavamba je definitivno bolji, ali je jako specifican igrac koji zahteva da se citava ekipa prilagodi njemu, uz to je ocajan realizator i nesto stariji od Pesica, koji ima i to nekakvo iskustvo iz Francuske i Italije u cv-u, te me nece zacuditi ako se utopi za duplo vece pare od Kamerunca.. 

Link to comment
12 minutes ago, Plajvi said:

Ako je Gruja vredeo 8...

Za koliko je otisao Bacje? Zaboravio sam. Pesic vredi 2-3x manje. 

 

valjda za 4. i leonardo je iz partizana otisao za 4, tako da je sasvim logicno da i pesic ode za 4, tu je negde sa njima

Link to comment
 
valjda za 4. i leonardo je iz partizana otisao za 4, tako da je sasvim logicno da i pesic ode za 4, tu je negde sa njima
Definitivno se tako određuju cijene igrača.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...