Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miloš Degenek - pravo sa Svetskog prvenstva u Rusiji doputovao je u Srbiju, a posle kraćeg odmora i obilaženja rodbine, 24-godišnji štoper je jutros obavio lekarske preglede i sada predstoji potpisivanje trogodišnjeg ugovora sa Crvenom zvezdom.

 

Za ovaj transfer crveno-beli su morali da plate određeno obeštećenje Jokohami, jer mu je ugovor sa Japancima važio do kraja godine, a MONDO saznaje da se radi o 200.000 evra koji će leći na račun Degenekovog doskorašnjeg kluba.

 

- PRELAZNI ROK U ZVEZDI -

 

DOŠLI: Nikola Stojiljković, Dejan Meleg, Milan Jevtović, Dušan Jovančić, Zoran Popović, Rašid Sumaila, Lorenco Ebisilio, Miloš Degenek.

 

OTIŠLI: Uroš Račić, Luka Adžić, Abraham Frimpong, Luka Ilić, Mičel Donald, Damijen Le Talek, Damir Kahriman, Dušan Anđelković.

Link to comment

Igrao je prvo zadnjeg veznog dok nije prešao na poziciju štopera i tu proradio kako treba.

 

Mene više brine njegova sklonost povredama u prošlosti. Inače odličan i zahvalan igrač. 

Link to comment

Kazu dobar igrac, slican LeTaleku, reprezentativac Australije..tesko da moze biti bas los. Sve zavisi od uigranosti odbrane, na srecu 3 od 4 su tu, pa ce biti lakse

Edited by Milosh76
Link to comment

Pretjeruje se sa pešićem, razmazilo nas sto je tu bio Boakye. Pešić bi skoro u svakoj sezoni prije Boakyea bio smatran neviđenim apgrejdom.

Da je igračina, nije, ali za nas je skroz dobar igrač.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

bivši zadnji vezni, znači zamena za Letaleca. treba neko da pazi na Vujadina

 

hahah levi pa daj malo kredita Vujadinu, zasluzio je zbog prosle sezone

bilo je tu kikseva, jeste Vujadin Vujadin ali opet moglo bi mu se malo progledati kroz prste

Link to comment

Mozda. S obzirom da nam se evropska sezona tradiocionalno završava u avgustu, i da je prošla sezona bila izuzetak, rekao bih da je to mali problem.

Suštinski, pešić nije ni igrao dovoljno u evropi da bi mogli da damo neki sud. Bolji igrači od njega dolaze ili kao jako mladi, ili sticajem okolnosti (kao boakye), ili koštaju mnogo.

Link to comment
 
hahah levi pa daj malo kredita Vujadinu, zasluzio je zbog prosle sezone
bilo je tu kikseva, jeste Vujadin Vujadin ali opet moglo bi mu se malo progledati kroz prste
Ja se prvi krstio i desnom i levom kada su lani najavili povratak Dušanovog sina, Mirkinog supruga, lika sa Instagrama, grejača klupe iz francuske i nemačke druge lige, ali posle par utakmica pojedoh sva govna jer sam ga gledao ovakvim očima, a ne kao fudbalera koji može nešto da doprinese. On ne da je doprineo, nego je bio daleko, daleko bolji od onoga što sam očekivao, imao je fantastičnu sezonu, bez preterivanja.

Ni jednog većeg kiksa ne mogu da se setim za celu seoznu. Jes, znao je da ispadne, proleti, pa Le Talec da čisti, ali jbga, zato smo i igrali dobro kao ekipa, timski tih velikih propusta nije bilo.

Oduzih priču kako bih pohvalio Vujadina (mislim zasluženo), ali da apsolviram, na njega zaista ne gledam kao nekog kiks igrača.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...