Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

57 minutes ago, pbg12345 said:

 

nego, zasto nemamo posebno temu za ove ls utakmice? da iznesemo 1 prognoze, glasujemo i tako to

bas me zanima sta mi vecina u ciganskom delu goruma pre zelela bod uz igru slicnu kao protiv napolija :fantom: ili da "slavno izginemo" 

 

citajuci proteklih dana/nedelja sticem utisak da je vecina za ovo drugo, dok bi ja bez problema prihvatio prvo :)

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Milosh76 said:

Osim sto je brzi od Simica i drasticno korisniji od njega u odbrani. Ima i iskustvo igranja u LS...

 

Mada, veci je problem ako je Mondo u pravu, oni najavljuju mogucnost da igra Srnic na desnom krilu :isuse:

 

mozzartsport

 

9188cd15dff25973db5623c07ef701cc75dc1217

 

Naravno, snaga PSŽ-a i prisustvo Nejmara na toj strani nateralo je Milojevića da ozbiljno razmišlja o Slavoljubu Srniću. Nekako on je najpodložniji tome da pomaže svom dugogodišnjem saigraču Filipu Stojkoviću. Tandemskom igrom njih dvojica su mnogo toga postigli prethodne sezone. Ove je Srnić skrajnut zbog velike konkurencije, ali Parizu bi mogao da predstavlja mesto njegovog vaskrsenja.

Ne igra Neymar na toj strani ove godine. Sada je vise u sredini kao prava desetka. 

Edited by borris_
Link to comment

Вече-расје на-ша фештаааа, 

Вече-рассе пааанда печееее!

 

Доносимо три бода из града ружнијег од било ког генеричног српског села, уз услов да је матично ономе ко износи такву тврдњу!

 

За пандетину!

Link to comment
Quote

За РС је пренос на Пинк БиХ уз коментар Сабахудина Топалбећиревића

info sa drugog foruma

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...