Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

7 hours ago, Shaq said:

kad vec nema bocka, napasti™ peseze ovakvom formatikom™

 

------------------borjan-----------------

stojkovic--savic--degenek--rodic

---------jovicic------krsticic------------

-------------------ebi-----------------------

caffu------------------------------marin

-------------------ben----------------------

 

:coffee:

Ja se samo bojim da ćemo  u startnih 11 gledati ''našudecukojaznajutežinuzvezdinogdresa'' Simića i Čaušića. E onda ga je Miloje baš ugasio.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Budimo realni, Kafu nije pokazao nista zbog cega bi trebao biti starter pre Simica tako da je jedino pitanje Ebesilio ili Causic, a po najavama odabran je Causic.   

Link to comment

Očekivano. Milojević misli da je ovo kao dobra defanzivna postavka. Napoli je stvorio pet sto posto šansi. Neverujem da će PSG da propušta prilike kao Napoli. Biće verovatno ružno.

Link to comment

Mislim da je miloja (opravdano) strah da igra samo sa dvojicom na sredini. To u zadnje vrijeme slabo funkcioniše i u našoj ligi.. Problem je što je čaušić do sad bio prilično loš, tako da osim što brojčano dobijamo još jednog igrača tu, ne dobijamo mnogo šta drugo.

Cafu nije do sad pokazao ništa čime bi zaslužio da startuje

Link to comment

Osim sto je brzi od Simica i drasticno korisniji od njega u odbrani. Ima i iskustvo igranja u LS...

 

Mada, veci je problem ako je Mondo u pravu, oni najavljuju mogucnost da igra Srnic na desnom krilu :isuse:

 

mozzartsport

 

9188cd15dff25973db5623c07ef701cc75dc1217

 

Naravno, snaga PSŽ-a i prisustvo Nejmara na toj strani nateralo je Milojevića da ozbiljno razmišlja o Slavoljubu Srniću. Nekako on je najpodložniji tome da pomaže svom dugogodišnjem saigraču Filipu Stojkoviću. Tandemskom igrom njih dvojica su mnogo toga postigli prethodne sezone. Ove je Srnić skrajnut zbog velike konkurencije, ali Parizu bi mogao da predstavlja mesto njegovog vaskrsenja.

Edited by Milosh76
Link to comment
3 hours ago, Jozef K. said:

Očekivano. Milojević misli da je ovo kao dobra defanzivna postavka. Napoli je stvorio pet sto posto šansi. Neverujem da će PSG da propušta prilike kao Napoli. Biće verovatno ružno.

nije stvorio 5 stoprocentnih sansi

zapravo su imali jako malo sansi, pogotovo kad se uzme u obzir koliki su posed imali i da su manje vise konstantno napadali

2 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Kafu je u teoriji nepobedivo bolji igrač. Ali u praksi, do sad nema nijednu pristojno odigranu utakmicu

+1

uzgred, zaista ne znam odakle dolazi ovo nipodostavanje simica, od svih domacih pojacanja covek je pokazao ubedljivo najvise

uopste, jedan je od nasih najboljih igraca ove sezone

ako se vec poredi sa kafuom, to sto je ovaj nominalno bolji, ima vece ime, ima iskustvo igranja ls bla bla bla, ne znaci apsolutno nista

bitno je kako igraju trenutno

a uzgred jebe mi se za simica, prvi sam za to da ispadne iz postave (ako je vec to dilema),a upadne kafu, ako ovaj drugi digne nivo igre, ali dok god se to ne desi, ne vidim cemu suludo pljuvanje simica

 

 

sa druge strane, causic zaista nije pokazao nista (ili ja jbg nisam video) i miloje ako vec insistira "na pojacanom bloku" i vidi da do rezultata moze pre doci sa tri u sredini koji nisu ofanzivno orijentisani, onda je na osnovu forme bolje da se opredeli za trio jovicic, jovancic, krsticic nego causic umesto nekog od njih jovancica

 

ja bih pre svega voleo da nam sredina bude 1 zadnji vezni (jovicic), krsticic i jedan ofanzivni vezni (ebisilio/ben) , ali jbg po svoj prilici miloe to vidi drugacije

 

 

nego, zasto nemamo posebno temu za ove ls utakmice? da iznesemo 1 prognoze, glasujemo i tako to

bas me zanima sta mi vecina u ciganskom delu goruma pre zelela bod uz igru slicnu kao protiv napolija ili da "slavno izginemo" 

 

citajuci proteklih dana/nedelja sticem utisak da je vecina za ovo drugo, dok bi ja bez problema prihvatio prvo :)

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...