Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo cigani...ovo je u prvom kolu za bod vise nego sto smo vam mnogi predvidjali za celu LS.

Sta god da bude dalje, niste se obrukali. Svaka cast momcima, zasluzeno.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

U odsustvu kvaliteta, možda. Mada nije ni tu, Stojković ga šije, pošto je uz neznanje malo i kvazinadrkan.

 

52 minutes ago, Ivo Petović said:

Popravio se Stojković u drugom, u prvom je bio kriminalan. 

 

Ne znam koju si utakmicu gledao, Stojković je igrao kao car celu. Tačno sam znao da će ga barem neko ispljuvati kada igra možda i utakmicu života. Ako ja serem eno Stankovića koji valjda malo bolje zna pa ne može da nahvali njega kao ni poslednju liniju. 

 

Marin je najbolji igrač koga smo imali od... Pitaj boga kada. Ne verujem da su se toliko usrali, možda prvih 10ak minuta, ali je nenormano teško igrati na ovom nivou gde je pritisak na loptu maksimalan u svakom momentu, i kada je protivnik spreman da igra toliko koliko god je potrebno. Jednostavno,  potrebna je world class tehnika, pre svega precizni i odmereni pasovi i prvi kontakt i to je ono što su oni uradili u par navrata i napravili šanse, srećom, ne 100%ne. Onaj napad po levoj strani u drugom im je čista poezija sa dva jako brza i precizna dupla pasa, ali dobro smo se krpili u odbrani.

Sve u svemu, herojska igra, bod ravan pobedi, bez preterivanja. Najverniji očiglendo mogu da budu civiliovani kada se tako dogovore hoće.

Link to comment

Odigrali smo musku utakmicu, pobili se sa vicesampionom Italije... imali su odlicnih sansi, par skidanja sa linije, ali srce je presudilo.

 

Ovo ce biti izuzetno iskustvo za sve igrace.. Jedino mi nije jasno zasto Ebisilio nije zamenio Causica, kad se videlo da je izgubljen u vremenu i prostoru, ali dobro.

 

Bravo momci, bravo Zvezdo!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...