Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Ben je dosao povredjen iz reprezentacije, mozda nije 100% spreman...

 

Videcemo oko 20h kad objave zvanicno timove

 

Moguce je i Ben umesto Kafua...

 

Borjan
Stojkovic,Savic,Degenek,Rodic,
Jovicic,Krsticic,Causic,
Ben,Marin,
Boaci 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

da li je jebeno realno da ce jovicic opet igrati, a ebisilio nece? razumem strah od protivnika, batadjorizam koji se izucava na nasim i grckim skolama, i sve, ali covece, ne moze bakula da ti igra pre ebisilija, ali nikako, posebno sada kada si doveo i causica koji bi valjda trebalo da zameni bas tog bakulu

 

ako je uopste ovaj milosev sastav validan, a video sam takve najave i pre, samo nisam zeleo da verujem u to

Edited by Nikodije
Link to comment

sa Marinom i Cafuom nema toliko pomaganja bekovima kao sa Radonjom i Benom. ako budu igrali Bakula Čaušić i Krstičić, to će biti između ostalog i da bi pokrivali bokove kad Marin i Cafu krenu u sredinu, što će često da rade

 

Link to comment
17 minutes ago, levi said:

sa Marinom i Cafuom nema toliko pomaganja bekovima kao sa Radonjom i Benom. ako budu igrali Bakula Čaušić i Krstičić, to će biti između ostalog i da bi pokrivali bokove kad Marin i Cafu krenu u sredinu, što će često da rade

 

 

Kafu je sto se defanzive tice nas daleko najkorisniji krilni igrac.

Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

da li je jebeno realno da ce jovicic opet igrati, a ebisilio nece? razumem strah od protivnika, batadjorizam koji se izucava na nasim i grckim skolama, i sve, ali covece, ne moze bakula da ti igra pre ebisilija, ali nikako, posebno sada kada si doveo i causica koji bi valjda trebalo da zameni bas tog bakulu

 

ako je uopste ovaj milosev sastav validan, a video sam takve najave i pre, samo nisam zeleo da verujem u to

 

Da izvines... malo seruckas sa tim batadjorizmom. Otkako je Milojevic trener Zvezda nikad nije igrala "batadjorizam", a kad gledas poslednjih 20 godina, na prste jedne ruke se mogu nabrojati takve utakmice.

 

Ajde mani se pljuckanja, makar danas.

Link to comment

A jebiga, ne znam kako je Batadjorizam ako ti igra jedan defanzivno orjentisani veznjak. Ionako necemo vidjeti mnogo lopte...

 

Ja i dalje mislim da ce biti klasican sasta, Krsticic i Jovicic na sredini, ispred 3 od ova 4 [ne bi me iznenadilo da Cafu startuje, moj je utisak da je on medju boljima defanzivno na toj poziciji].

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...