Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, Milosh76 said:

Uspeo sam da zaboravim kartu kod kuce i sad moram neplanirano posle posla da se vracam :isuse:

 

Sad procitah i skontam da sam i ja odradio isto :lol:

 

Srecom pa mi kuca blizu posla :)

 

I ja sam na istoku u sektoru 3... 

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

E sad si me razočarao :D. Svi idu na stadion a ti češ gledati u kaficu. 

 

Zadnji put sam bio na marakani na zvezda- kairat, tad sam rekao nikad više :D

a uživo gledam košarku, tamo ide gospoda pa se osećam u prirodnom okruženju

Link to comment

Nisam znao do maloprije, Maksimović nije jedini igrač koji je igrao za oba kluba. Marko Perović je odigrao jednu sezonu za Napoli, dao i par golova - tad su bili u Serie B.

Link to comment

Како лијеп осјећај кад се пробудиш и схватиш да вечерас Звезда игра против Наполија у Лиги шампиона. Дуго сам завидио старијима на причама о великим Звездиним утакмицама у Европи, доста је било. Поново се пише историја, поново смо међу најбољима на свијету. 

 

Неко рече да ћемо напасти првих 15 минута па примити два гола, мислим да се то неће десити. Милое је створио једну стрпљиву и чврсту екипу. Само без конфузије. Чекаћемо своју прилику и сигурно ћемо је дочекати. Да ли ће то бити довољно да скинемо Наполи, не мора да значи. Али играћемо озбиљан фудбал вечерас.

 

Играј Звездо!

Link to comment
mene još od juče cepa trema
Plus jedan. Sinoć sam vrteo kako izgleda tribina Napolija, pa neke dokumentarce o klubu i tako.
Drugo, po prvi put kod Miloja imamo igrača više od 11, tako da me interesuje sastav. Prošle jeseni znalo se najboljih 11.
Link to comment
50 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Како лијеп осјећај кад се пробудиш и схватиш да вечерас Звезда игра против Наполија у Лиги шампиона. Дуго сам завидио старијима на причама о великим Звездиним утакмицама у Европи, доста је било. Поново се пише историја, поново смо међу најбољима на свијету. 

 

Неко рече да ћемо напасти првих 15 минута па примити два гола, мислим да се то неће десити. Милое је створио једну стрпљиву и чврсту екипу. Само без конфузије. Чекаћемо своју прилику и сигурно ћемо је дочекати. Да ли ће то бити довољно да скинемо Наполи, не мора да значи. Али играћемо озбиљан фудбал вечерас.

 

Играј Звездо!

Evo mi stariji dočekasmo ponovo to

Link to comment
1 hour ago, Duci Simonovic said:

Zelim  vam da vas naguze jedno 10:0

 

Tи си прави гробар, а не као ове разне пахуљице од шећерне вуне. :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...