Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

utakmica protiv 10 igrača Radnika nema mnogo veze. mada mislim da od očekivanih  jedino možda visi Ben ako se nije oporavio, jer se neće zajebavati sa nespremnim igračima. sve ostalo standardno, nisu jurili pojačanja poslednjeg dana da sad ne igraju

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Још увек не знам где ћу бити на Западу јер оба ортака који имају карте траже да идем са њима... Имају и један и други дугу листу резерви, неће она друга карта пропасти наравно (не надајте се ни да могу некоме од вас да је дам), али ја сада морам да се одлучим да ли ићи са финим лудаком који води два своја клинца, али долази на време, улази на стадион бар чуку раније и функционалан је до секунд пред почетак и од секунд после краја или са лудим лудаком, са којим ћу се гарантовано запити, само не знам да ли пре или после утакмице и 50% закаснити на стадион, 50% уопште не доћи, а 100% се посвађати и који заправо не прати фудбал већ петнаест година?  Овај фини лудак ће ме сигурно водити и на Ливерпул, а овај луди лудак ће наводно да ме води на све три, али са њим нема планирања... О, животе, коме ли се царству приклонити?

Link to comment

Istok, sektor 3 u ravni oko 25m od gola ka severu

Morace mnogo ranije da se u!azi i zbog parkinga i zbog guzve na u!azima

Barijevci imaju pocasni krug sat vremena pre utakmice

Link to comment

Ja ne vidim kako nece biti ljudi na stepenicama... Ocekujem i sa krova da vise :lol:

 

Inace, sto se sastava tice, mislim da je ovaj put Miloje skroz zakopcan, pa mozda ni sam nije odlucio koji je finalni sastav. Ima par varijanti pa cemo videti... 

 

Koliko sam bio miran protiv Salcburga, toliko me vec sada cepa trema i uzbidjenje :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...