Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Долази већина: Савићевић, Михајловић, Белодедић, Најдоски, Шабанаџовић... Панчев не може да путује из одређених разлога, а Југовић вероватно неће доћи. Посебну захвалност дугујемо Синиши Михајловићу, већ десетак дана се ставио на располагање Звезди око помоћи у тактичкој припреми:dry:. Пружа несебичну подршку – рекао је Звездан Терзић.

Link to comment

 

 

 

Посебну захвалност дугујемо Синиши Михајловићу, већ десетак дана се ставио на располагање Звезди око помоћи у тактичкој припремиdry.png. Пружа несебичну подршку – рекао је Звездан Терзић.

 

[emoji30]

Najebali smo...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Pravi spektakl očekuje sve navijače već od 20 časova na stadionu „Rajko Mitić“ jer će tada na teren izaći članovi slavne generacije koja je osvojila titulu prvaka Evrope u Bariju.

Link to comment

Lijepo je da su se sjetili legendi, što se tiče tekme, nekako priželjkujem više Ebesilija u 11, El Fardu može uspješno zamijeniti Kafua po boku. Bitno će biti da nas ne uhvate u svoj ritam, da se lopta pokuša smisleno iznijeti, da se iznošenje ne svede na ispucavanje kao u većem dijelu utakmice u Austriji.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

vidim da dosta ljudi poredi sutrasnju utakmicu sa utakmicom u austriji, a ja ocekujem potpuno drugaciju situaciju

tri su stvari potpuno drugacije: prvo zvezda ovu utakmicu igra kuci,

drugo, pritisak je nesto manji

i trece, a verovatno i najvaznije, uz sve postovanje za igrace kojisu doneli ls, u ovom trenutku zvezda ima napred u odnosu na austriju nekoliko novih opcija, redom kvalitetnijih od onih iz austrije

 

inace, deluje mi i da se zvezda dosta potcenjuje, npr one paralele kako cemo u utorak "mi biti radnik, a napoli zvezda" i slicno

napoli jeste kvalitetniji od zvezde, ne spada u ovu grupu top 10ak evropskih ekipa (real, barsa, bajern, juve, psz...), ali je u onoj grupi iza

medjutim i mi smo odmah tu, iza njih

tesko je procentii kvalitet jsl ekipe u odnosu na evropu, ali na osnovu ovih 20ak evropskih utakmica u poslednjih godinu dana i biografije zvezdinih igraca, verujem da smo tu negde za sredinu tabele nemacke, italije, francuske

 

ima dosta stvari koje zvezdi idu na ruku, svi igraci su zdravi, atmosfera u ekipi i klubu na vrhuncu, igramo kuci, svi zeljni dokazivanja jer im je ovo (osim marinu) najveca stepenica u karijeri

dalje, zvezdina ekipa je sastavljena od igraca izmedju 23-29 godina, dakle zaista "najbolje fudbalske godine", a veliki deo ekipe ima iskustvo ako ne liga petice, a ono top 10 evropskih liga

ne pamtim kad je to bio slucaj, ranije i ako je bilo povratnika, to su mahom bili isluzeni igraci da odrade godinu, dve pred kraj karijere

verujem da je ova ekipa zvezde najkvalitetnija ekipa iz srbije od raspada sfrj, a onoliko koliko poznajem situaciju u ex yu, cini mi se da vazi i za tu teritoriju

da je sastav grupe drugaciji, odnosno da je bilo koja druga grupa u pitanju, smatrao bih da zvezda ima ozbiljne sanse da prezimi, ako ne u ls, a ono u le

u ovoj grupi bi plasman u dalju fazu ls zaista bio ravan cudu, posto imamo dve top 10 evropske ekipe i jednu iz one skupine ekipa odmah iza, ali uz povoljan rezultat sutra i razvoj dogadjaja (koji sam najavio pose zreba :fantom: ) verujem da mozemo do 3 mesta

tesko je to reci posle ovakvog zreba, ali nam raspored ide na ruku

 

sve u svemu ocekujem sutra otvorenu utakmicu, verujem da zvezda ima makar 50% sansi da izadje neporazena

fudbal je to, moze se desiti da ih napadnemo prvih 10-15 minuta i da nas odmah ubiju sa dva gola i kasnije rutiniraju i ubace jos koji. imaju kvalitet za tako nesto

ali zbog svega napisanog, zbog kvaliteta ekipe, atmosfere koja se stvorila, nase zelje, nadam se i makar malog potcenjivanja sa njihove strane (jeste ls, ali opet oni nas verovatno dozivljavaju kao mi spartak trnavu u najboljem slucaju) i pre svega zbog velikog i neponovljivog 1 miloja :ziga: verujem da ce se stvari razvijati povoljno po zvezdu i da cemo ih deklasirati sa najopasnijim rezultatom

degenek u 14tom posle kornera i marin sa ivice 16terca u 56tom :fantom:

 

 

kad pocne utakmica nece znati sta ih je snaslo 

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...